Paviešintos pikantiškos detalės iš intymaus Brado ir Angelinos gyvenimo

 (11)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oi, Angelinos ir Brado skyrybos - tikrai dešimtmečio įvykis. Kiek įvairiausių kalbų, kiek gandų, būtų ir nebūtų istorijų! Neseniai buvo paskelbta, kad Angelina melavo apie Brado įsiūčio priepuolius ir smurtą. Aktorė tikino, esą skrendant iš Prancūzijos į Los Andželą, sutuoktinis susipyko su sūnumi Madoxu ir šiam trenkė. Tačiau apklausus liudininkus paaiškėjo, kad jokių panašių incidentų nebuvo.

Bet kuriuo atveju, skandalų dar tikrai bus, juk kova vyksta ne tik dėl finansinių niuansų, bet ir dėl šešių vaikų globos. Šiuo metu visi vaikai gyvena su mama, o susitikimų su tėvu metu kartu dalyvauja ir vaikų teisių specialistas. Savaime suprantame, Brado tokia situacija netenkina.

Nors kol kas purvais labiau drabstėsi Angelina, pasklido kalbos, kad aktorius taip pat turi savų ginklų, kurių kol kas viešai dar neištraukė. Anonimu norėjęs likti asmuo portalui Radar Online pasakojo, esą Bradas turi pokalbių įrašus, kuriuose savo psichologui atvirai pasakoja intymiausias detales apie asmeninį jo ir Angelinos Jolie gyvenimą. Šaltinis tikino, kad kartais Bradas jausdavosi pasimetęs ir nežinodavo, kaip reaguoti į žmonos elgesį, todėl reguliariai konsultavosi su specialistais.

„Pavyzdžiui, Bradas papasakojo Ronui, kad sekso metu Angelina mėgsta naudoti ne šiaip specializuotus žaisliukus, o peilius iš savo kolekcijos. Ji pjaustė save, o kraujas tekėjo tiesiai ant Brado. Švelniai tariant, jis nelabai džiaugėsi tokiais jos pomėgiais lovoje. Taip pat Angelina prašė vyro ją surišti, tačiau net nesistengdavo išsilaisvinti - priešingai, taip ji galėdavo išsėdėti paromis, nevalgydama ir negerdama“ - atviravo šaltinis.

Na, apie neįprastus Angelinos Jolie pomėgius jau ne kartą buvo pasklidusios kalbos. Galų gale, ir jos praeityje būta įvairių šešėlių. Pavyzdžiui, faktas, kad ji bučiuodavosi su savo broliu ar būdama paauglė tapo meiluže savo mamos gyvenimo draugui...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją