Paviešintos pikantiškos detalės iš intymaus Brado ir Angelinos gyvenimo

 (11)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oi, Angelinos ir Brado skyrybos - tikrai dešimtmečio įvykis. Kiek įvairiausių kalbų, kiek gandų, būtų ir nebūtų istorijų! Neseniai buvo paskelbta, kad Angelina melavo apie Brado įsiūčio priepuolius ir smurtą. Aktorė tikino, esą skrendant iš Prancūzijos į Los Andželą, sutuoktinis susipyko su sūnumi Madoxu ir šiam trenkė. Tačiau apklausus liudininkus paaiškėjo, kad jokių panašių incidentų nebuvo.

Bet kuriuo atveju, skandalų dar tikrai bus, juk kova vyksta ne tik dėl finansinių niuansų, bet ir dėl šešių vaikų globos. Šiuo metu visi vaikai gyvena su mama, o susitikimų su tėvu metu kartu dalyvauja ir vaikų teisių specialistas. Savaime suprantame, Brado tokia situacija netenkina.

Nors kol kas purvais labiau drabstėsi Angelina, pasklido kalbos, kad aktorius taip pat turi savų ginklų, kurių kol kas viešai dar neištraukė. Anonimu norėjęs likti asmuo portalui Radar Online pasakojo, esą Bradas turi pokalbių įrašus, kuriuose savo psichologui atvirai pasakoja intymiausias detales apie asmeninį jo ir Angelinos Jolie gyvenimą. Šaltinis tikino, kad kartais Bradas jausdavosi pasimetęs ir nežinodavo, kaip reaguoti į žmonos elgesį, todėl reguliariai konsultavosi su specialistais.

„Pavyzdžiui, Bradas papasakojo Ronui, kad sekso metu Angelina mėgsta naudoti ne šiaip specializuotus žaisliukus, o peilius iš savo kolekcijos. Ji pjaustė save, o kraujas tekėjo tiesiai ant Brado. Švelniai tariant, jis nelabai džiaugėsi tokiais jos pomėgiais lovoje. Taip pat Angelina prašė vyro ją surišti, tačiau net nesistengdavo išsilaisvinti - priešingai, taip ji galėdavo išsėdėti paromis, nevalgydama ir negerdama“ - atviravo šaltinis.

Na, apie neįprastus Angelinos Jolie pomėgius jau ne kartą buvo pasklidusios kalbos. Galų gale, ir jos praeityje būta įvairių šešėlių. Pavyzdžiui, faktas, kad ji bučiuodavosi su savo broliu ar būdama paauglė tapo meiluže savo mamos gyvenimo draugui...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.