Paslaptis, jungianti šias 5 gražuoles, glumina

Žvilgtelėk į šias 5 dailias moteris, ar bent įtari, kas galėtų jas sieti? Galbūt kelias iki karjeros aukštumų, tas pats Zodiako ženklas, o gal bendras mylimasis? Ne. Greičiausiai artimiausias tiesai atsakymas būtų plastinės operacijos, tačiau ir tai tik užuomina.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tiesa, plastinių operacijų penketukas turėjo galybę, kiekviena šių gražuolių po skalpeliu gulėsi ne kartą. Tobulumo joms buvo vis ne gana? Ir taip, ir ne - visoms penkioms teko nueiti ilgą, kelią, kol gimusios vyrais, jos pagaliau atrodė kaip moterys. Gražuolių penketukas - transseksualės.

1. Laverne Cox

Serialo "Oranžinė – tai nauja juoda" žvaigždė Laverne Cox - viena tų, kurie apie lyties keitimo operaciją nebijo kalbėti viešai. Laverne turi brolį dvynį, ji neslepia kadaise irgi buvusi vyru. 33 m. aktorė yra prisipažinusi, jog vaikystėje buvo sunku susitaikyti su tuo, kad ji, visa esybe norinti būti moterimi, turi tupėti vyro kūne. Dėl to, būdama vos 11 metų, Laverne bandė nusižudyti. Vėliau, atsiradus galimybei imtis kardinalių išvaizdos pokyčių, L. Cox nedvejojo - ryžosi operacijoms ir didžiajai gyvenimo transformacijai. Šiandien ji sako pagaliau esanti tuo, kuo jaučiasi viduje.

Vida Press nuotr.

2. Candis Cayne

Nuo 1990 m. metų (iš tiesų būdama Brendanu McDanieliu) aktorė Candis Cayne naktiniuose Niujorko klubuose linksmindavo publiką persirengusi moterimi. Tuomet ji buvo transvestitė. Vėliau, po šešerių metų, vis dar būdama vyru, Candis nusprendė keisti lytį chirurgų kabinetuose. Po chirurginio lyties keitimo C. Cayne ėmė sparčiai kopti karjeros laiptais, serialai ir kino juostos pasipylė tarsi iš gausybės rago. Sėkmės paukšte aktorė vadina pasitikėjimą savimi, kuris atėjo po lyties pakeitimo.

Vida Press nuotr.

3. Jenna Talackova

Kanadietės manekenės Jennos Talackovos vardas per pasaulį nuaidėjo 2012 m., kai ji buvo diskvalifikuota iš "Miss Universe Canada" grožio konkurso dėl to, kad yra transseksualė. Mergina pasiduoti neketino, apskundė organizatorius ir laimėjo kovą - jai buvo leistas varžytis konkurse su kitomis moterimis. Lyties pokyčius Jenna pradėjo paauglystėje, būdama 14 m., galutinai tapo moterimi prieš 20-ąjį gimtadienį. 2014 m. pasirodė TV serialas "Brave New Girls", paremtas Jennos gyvenimo istorija.

Vida Press nuotr.

4. Amiyah Scott

Modelis Amiyah Scott realybės šou "Real Housewives of Atlanta" pažiba, čia ji pirmoji transeksualė namų šeimininkė. Prieš atranką į realybės šou, Amiyah dirbo fotomodeliu, makiažo meistre, rengdavo klientams vakarėlius. Savo gyvenimą modelis pradėjo kaip Arthuras, tačiau metai po metų ir Arthuro nebeliko, šiandien niekas nė neįtartų, kad gražuolė Amiyah kadaise buvo vyras.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

5. Carmen Carrera

Televizijos įžymybė ir burleskos šokėja Carmen Carrera irgi gimė ne mergaite, o berniuku. Ji išgarsėjo realybės šou "RuPaul's Drag Race", kuriame kas sezoną renkama transvestitų karalienė. Filmuodamasi realybės šou tipo seriale Carmen prisitatė kaip homoseksualė, o po filmavimų ėmėsi realių lyties keitimo veiksmų. Ji pripažįsta, kad operacijų ir skausmo buvo daug, bet kiekviena akimirka, kai reikėjo kentėti sukandus dantis atsipirko: "Nėra didesnio skausmo nei būti tuo, kuo realiai nesi."

Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.