Pamela Anderson nustelbė visas aplink susirinkusias moteris

 (16)
Pamela Anderson
© Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pamela jau seniai visiems įrodė: amžius negali būti kliūtis, jeigu norisi parodyti visus savo figūros privalumus (kuriuos ir be to visi jau matę). Pasirodžiusi viename Monte Karle vykusiame renginyje, Pamela Anderson savo įvaizdžiu nustelbė visas vakaro viešnias.

Juoda, nugarą apnuoginanti ir tobulai priglundanti suknelė gal ir neatrodytų pernelyg iššaukianti, tačiau turint omenyje mūsų žvaigždės figūros ypatumus, o tiksliau - krūtinės dydį, paliktas tarpelis tarp krūtų kaip magnetas traukė aplinkinių žvilgsnius. Atsipalaiduoti Pamela tikrai negalėjo - teko nuolatos žvilgčioti, ar suknelės audinys nenuslydo ir neatidengė to, ko nereikėtų.

Pamela Anderson
Pamela Anderson
© Scanpix


Pamela Anderson
Pamela Anderson
© Scanpix


Pamela Anderson
Pamela Anderson
© Scanpix


Pamela Anderson
Pamela Anderson
© Vida Press


Pamela Anderson
Pamela Anderson
© Scanpix


Pamela Anderson
Pamela Anderson
© Vida Press


Pamela Anderson
Pamela Anderson
© Vida Press


Pamela Anderson
Pamela Anderson
© Scanpix

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.