Pamatyk, kaip po 30 metų atrodo pagrindinė „Purvini šokiai“ aktorė

 (2)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei gimei maždaug 80-aisias ar anksčiau, greičiausiai tikrai ne kartą matei garsųjį filmą „Purvini šokiai“. Praėjo lygiai 30 metų nuo tos dienos, kai filmas pasirodė viešumoje. Filmas dienos šviesą išvydo ne taip lengvai, kaip buvo galima tikėtis: pagrindiniai aktoriais nesutarė tarpusavyje, todėl Jennifer Grey netgi atsisakė vaidinti, o po bandomųjų peržiūrų filmas žiūrovams visiškai nepatiko, tad prodiuseriai norėjo padaryti jį vaizdajuosčių produkcija. Kaip būtų gaila, jei filmo nebūtų rodę kine.

2009 metais, neįveikęs sunkios formos kasos vėžio, pagrindinis filmo aktorius Patrickas Swayze`as mirė. O kur dingo Jennifer Grey? Nepaisant beprotiško populiarumo, iš didžiųjų ekranų aktorė pasitraukė dar 90-ųjų pradžioje. Skamba keistai, tačiau dėl karjeros baigties kalta plastinė nosies operacija. Operacija pavyko puikiai ir Jennifer nosis po jos atrodė kone tobulai, tačiau tai taip pakeitė Jennifer išvaizdą, kad jos nebeatpažindavo ne tik gerbėjai, bet ir artimiausi draugai. Niekam nebuvo įdomu, kad tai ta pati mergina iš „Purvinų šokių“ - atrodė ji visai kitaip ir režisieriai nenorėjo samdyti aktorės, kurios vizualiai niekas nepažins.

2012 metais viename interviu aktorė prisipažino, kad savo gyvenimo be aktorystės įsivaizduoti negalėjo, o pagrindinių vaidmenų nebegaudavo, todėl pradėjo filmuotis antraplaniuose vaidmenyse. Beje, 2010 metais Jennifer sudalyvavo projekte „Šokiai su žvaigždėmis“ ir laimėjo!

Taigi jei planų vakarui neturi, galbūt verta prisiminti šį legendinį filmą ir pasinerti į šokių sūkurį kartu su Jennifer Grey ir Patricku Swayze`u.

Pamatyk, kaip po 30 metų atrodo pagrindinė „Purvini šokiai“ aktorė
© Vida Press


Pamatyk, kaip po 30 metų atrodo pagrindinė „Purvini šokiai“ aktorė
© Vida Press


Pamatyk, kaip po 30 metų atrodo pagrindinė „Purvini šokiai“ aktorė
© Vida Press

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.