O vaikyti... Nuo Jennifer Lopez sunku atitraukti akis!

Tokios jos nematėme jau seniai, rodos, J. Lo atsuko laiką dešimčia metų atgal.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atlikėja Jennifer Lopez scenoje dažnai pasirodo itin jaunatviškais drabužėliais. Yra net kritikuojančių, kad jos koncertinė apranga per paaugliška, neva 48-ių metų atlikėjai taip vilkėti nederėtų. Bet juk tai J. Lo! Moteris, kuri seniai įminė jaunystės eliksyro paslaptį ir per pastaruosius 15 metų bemaž nepasikeitė.

Niujorke filmuotas naujas Jennifer vaizdo klipas - dar vienas įrodymas, kad ši gražuolė neketina pasiduoti metams. Vaizdo klipe pamatysi J. Lo vilkinčią milžiniškus juodai baltus kailinius, odinius kiulotus, tumpintą palaidinę. Pasipuošusią masyviais auksiniais papuošalais, avinčią kareiviškus aulinukus. Viena ryškesnių šio įvaizdžio detalių - dainininkės šukuosena. J. Lopez plaukai surišti į ponio uodegėlę ant paties viršugalvio, žinoma, padailinti superilgomis prisegtomis sruogomis.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Kad ir ką beapsirengtų, J. Lo greičiausiai visuomet atrodys fantastiškai. Ne drabužiai puošia šią moterį, o ji juos.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Aug 31, 2017 at 6:00pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.