Nustebsi sužinojusi, kad šios žvaigždės buvo teistos už žmogžudystes

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vienos šių garsenybių netyčia pakliuvo į tragiškas avarijas, kitos įvykdė tyčines žmogžudystes, bet vis tiek nebuvo nubaustos arba gavo minimalią bausmę. Buvo ir tokių, kurios įvykdžiusios nusikaltimą mirė pačios.

Caitlyn Jenner
Caitlyn Jenner
© Vida Press

Caitlyn Jenner

Incidentas įvyko dar tais laikais, kuomet Caitlyn nebuvo pasikeitusi lyties ir vadinosi Bruce‘u. 2015 pradžioje Caitlyn įvažiavo į kito automobilio galą ir išstūmė jį į priešpriešinę eismo juostą. Čia į automobilį trenkėsi kita transporto priemonė ir vairuotoja Kim Howe mirė vietoje. Po šio incidento realybės šou „I Am Cait“ žvaigždei grėsė kaltinimai nužudymu dėl neatsargumo, tačiau galiausiai teismas nusprendė, kad nors Caitlyn vairavo neatsargiai, nusikaltimo ji nepadarė.

Laura Bush
Laura Bush
© Vida Press

Laura Bush

Būdama 17 metų buvusi pirmoji Amerikos ponia (kuri tuo metu dar vadinosi Laura Welch) pakeliui į kino teatrą nesustojo prie „Stop“ ženklo. Į jos vairuojamą automobilį trenkėsi 17-metis Mike‘as Douglasas, kuris žuvo vietoje. Niekam nebuvo pateikti kaltinimai, nebuvo jokių įrodymų, kad kuris nors iš vairuotojų būtų buvęs apsvaigęs nuo alkoholio.

Matthew Broderickas
Matthew Broderickas
© Vida Press

Matthew Broderickas

Devintajame dešimtmetyje M. Broderickas, vairuodamas išsinuomotą „BMW“ automobilį, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su automobiliu, kurį vairavo 28 m. Anna Gallagher. Su ja kartu važiavo jos motina Margaret Doherty (63 m.).

Abi moterys žuvo vietoje. Iš pradžių M. Broderickui buvo pateikti kaltinimai dėl neatsargaus vairavimo ir jam beveik grėsė penkeri metai kalėjimo, bet vėliau kaltinimai buvo sušvelninti ir jis atsipirko 175 dolerių (apytikriai 158 EUR) bauda.

Snoop Doggas
Snoop Doggas
© Vida Press

Snoop Doggas

Reperiui Snoop Doggui (tikrasis vardas Calvinas Broadusas) dešimtajame dešimtmetyje buvo pateikti kaltinimai žmogžudyste, kai jo asmens sargybinis McKinley Lee iš važiuojančio automobilio nušovė konkuruojančios gaujos narį. Automobilį vairavo Snoop Doggas, tad jis automatiškai tapo nusikaltimo bendrininku. Galiausiai reperis ir jo asmens sargybinis buvo išteisinti, kai nusikaltimas buvo performuluotas kaip „savigyna“.

Johnny Lewisas
Johnny Lewisas
© Vida Press

Johnny Lewisas

2012 metais aktorius Johnny Lewisas, kuris kažkada susitikinėjo su Katy Perry ir yra žinomas iš filmų „Anarchijos vaikai“ bei „Po Kalifornijos saule“, nužudė 81 m. Catherine Davis, kuri jam nuomojo būstą. Ant jos kaklo buvo rasta C. Davis nagų žymių – tai parodo, kad ji bandė gintis, kai jis ją užpuolė. Nužudęs C. Davis, Johnny Lewisas mėgino pabėgti iš namų, bet nukrito nuo stogo ir užsimušė.

Jaysonas Williamsas
Jaysonas Williamsas
© Vida Press

Jaysonas Williamsas

Amerikietis Jaysonas Williamsas yra buvęs profesionalus krepšininkas. 2002 m. J. Williamsui buvo pateikti kaltinimai nužudžius Gusą Christofi – 55 m. limuzino vairuotoją. Liudininkai pasakojo, kad J. Williamsas netyčia iššovė iš šautuvo, kai svečiams aprodė savo namus. Jis pataikė į G. Christoffi, kuris nuo sunkių žaizdų mirė. Jaysonas buvo nuteistas penkeriems metams laisvės atėmimo su lygtinio atleidimo nuo bausmės galimybe po 18 mėnesių.

Michael Massee
Michael Massee
© Vida Press

Michaelis Massee

Aktorius Michaelis Massee tragiškai nužudė kolegą aktorių Brandoną Lee, filmuodamasis filme „Varnas“. Butaforijų vadybininkas nežinojo, kad šautuvas buvo užtaisytas, jis pataikė Brandonui į stuburą, ir šis beveik iš karto mirė. Ši tragiška mirtis filme nebuvo parodyta, jokie kaltinimai niekam nebuvo pateikti.

Brandy Norwood
Brandy Norwood
© Vida Press

Brandy Norwood

Dainininkė ir „Amerikos talentų“ komisijos narė Brandy Norwood pakliuvo į automobilių avariją, kurios metu susidūrė keli automobiliai. Incidento metu žuvo Awatefas Aboudihajas. Įvykio vietoje Brandy vis kartojo: „Man reikėjo sustoti.“ Vėlesnėje diskusijoje po avarijos Brandy pridūrė: „Žudikas yra tas, kuris žmogžudystę planuoja iš anksto. Aš tą rytą atsikėlusi neplanavau pakliūti į avariją. Aš nesuplanavau to iš anksto.“

Sidas Vicious
Sidas Vicious
© Vida Press

Sidas Vicious

1978 m. grupės „Sex Pistols“ bosistas nudūrė savo merginą Nancy Spungen. Jam buvo pateikti kaltinimai žmogžudyste, bet jis mirė nuo narkotikų perdozavimo nesulaukęs teismo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.