Nustebsi sužinojusi, ką Donaldas Trumpas padovanojo Melaniai gimtadienio proga

 (1)
© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastarieji metai Melaniai tikrai nebuvo lengvi: jos vyrui Donaldui nusprendus kandidatuoti į prezidento postą, žiniasklaidos puslapiai nuolatos mirgėdavo ne pačiomis patraukliausiomis antraštėmis, o į Melanią nukrypo visų smalsuolių akys. Buvęs modelis, ne kartą pozavęs erotinėms fotosesijoms - JAV istorijoje tokios pirmosios ledi dar nėra buvę.

Praeities šešėlius šiaip ne taip pavyko užglaistyti, tačiau netrūko ir dabarties iššūkių: į viešumą pradėjo lįsti nemalonios istorijos apie Trumpo meilės nuotykius su kitomis moterimis, tačiau Melania, regis, puikiai su viskuo susitvarkė. Tiesa, nepastebėti tarp jos ir sutuoktinio tvyrančio abejingumo tiesiog neįmanoma: Melanios kūno kalba aiškiai išduoda, kad šiltiems jausmams vietos nebelikę. Vien ko vertas hitu tapęs Melanios ir Trumpo „rankų žaidimas“ - kiekvieną kartą, kai Donaldas bando bent prisiliesti prie sutuoktinės, ši pasistengia gudriai išsisukti.Kaip ten bebūtų, iš pradžių skeptiškai vertinta Melania Trump puikiai susitvarko su savo role - visuomet pasitempusi, elegantiška, priešingai nei jos vyras - nemėgstanti išsišokti.

Vos prieš kelias dienas, balandžio 26 dieną, Melania atšventė savo 48-ąjį gimtadienį. Nors prabangus vakarėlis šia proga nebuvo rengiamas, mes puikiai žinome, ką savo sutuoktinei padovanojo prezidentas - iš esmės nieko. Na gerai, šį bei tą... Žurnalistams pasiteiravus, Trumpas atsakė: „Geriau apie tai net nekalbėti, nes galiu turėti nemalonumų. Skyriau jai ne tiek jau daug dėmesio. Padovanojau Melaniai gražų atviruką. Jūs juk suprantate, kad aš pernelyg užimtas dovanų paieškoms, tiesa? Bet aš padovanojau tą atvirutę ir gražią puokštę“.

Ką gi, bent jau nesumelavo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.