Nepatikėsi, kiek Kardashian gauna už vieną nuotrauką Instagrame...

 (1)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Instagramas šiais laikais - ne šiaip socialinė erdvė, o tikrų tikriausias lobynas norintiems užsidirbti. Turėk bent milijoną aktyvių sekėjų ir greičiausiai savo sąskaitą papildysi nemenkomis sumelėmis. Jau ne kartą rašėme apie Instagramo žvaigždutes, demonstruojančias tobulas savo kūno linijas ir už vieną reklaminę nuotrauką gaunančias tūkstančius eurų, bet visa tai nublanksta prie pasaulinio lygio įžymybes, kurių uždirbamos sumos kur kas įspūdingesnes.


Prieš tavo akis - 10 daugiausiai iš socialinių tinklų uždirbančių garsenybių, tarp kurių net 8 damos. Beje, garsioji Kim Kardashian, už vieną reklaminę nuotrauką gaunanti 437.466€, yra tik antroje vietoje, mat ją aplenkė dainininkė Selena Gomez. Iš kitos pusės - dešimtuke atsirado visos 5 Kardashian klano merginos - sudėjus bendrai, gaunasi OHOHO kokia sumelė!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

KAULŲ MAIŠAI: 5 garsenybės, kritikuojamos dėl per liekno kūno (1)

Dažnai pikti liežuviai plaka suapvalėjusias garsenybes, pavyzdžiui, pastaruoju metu, sakoma, 10 kg priaugusią Rihanną. Tačiau kritikos sulaukia ir žvaigždės, kurios primena skeletus. Štai 5, kurios atrodo gerokai per liesos.

Internautai užsipuolė aktorę Ariel Winter: gana rengtis kaip paleistuvei

Jau ne kartą gerbėjai piktinosi aktorės Ariel Winter įvaizdžiu. Kadaise demonstravusi subtilų stilių, šiandien mergina dažnai atrodo vulgariai.

Auč! Tokio seksualumo dinamito Kim Kardashian nesprogdino jau seniai (4)

Socialinių tinklų karalienė Kim Kardashian seniai garsėja pomėgiu rengtis provokuojančiai. Pasirodžiusi dizainerio Tomo Fordo kolekcijos pristatyme ji dar kartą įrodė, kad seksualumo būti per daug negali.