Nepatikėsi, kaip dabar atrodo piktoji mokytoja iš filmo „Matilda“

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Roaldo Dahlo knygos „Matilda“ ekranizacija pasirodė 1996 metais. Nuo to laiko praėjo jau daugiau nei 20 metų, filmas uždirbo 62 milijonus dolerių ir retkarčiais vis dar yra rodomas skirtinguose televizijos kanaluose. O kaip gi dabar sekasi filmo aktoriams?

Mažąją Matildą suvaidinusiai Marai Wilson dabar 29 metai. Aktorės karjera liko praeityje ir šiuo metu Mara dirba kūrybinės industrijos srityje.

Nepatikėsi, kaip dabar atrodo piktoji mokytoja iš filmo „Matilda“
© Vida Press

Charizmatiškojo Danny DeVito karjeroje vaidmuo filme „Matilda“ buvo tik vienas iš daugybės. 72 metų aktorius iki šiol aktyviai dirba ir, regis, neketina sustoti.

Nepatikėsi, kaip dabar atrodo piktoji mokytoja iš filmo „Matilda“
© Vida Press

Po sėkmingo pasirodymo „Matildoje“, Rhea Perlman turėjo galimybę suvaidinti dar keliuose didelio pasisekimo sulaukusiuose filmuose ir serialuose. Tačiau apart vaidybos, Rhea taip pat rašo knygas vaikams.

Nepatikėsi, kaip dabar atrodo piktoji mokytoja iš filmo „Matilda“
© Vida Press

Jaunąją mokytoją suvaidinusiai Embeth Davidtz filmas „Matilda“ greičiausiai tapo pagrindu tolimesnei jos karjerai. Aktorę galėjai išvysti tokiuose filmuose ir serialuose kaip Šindlerio sąrašas ir Reklamos vilkai.

Nepatikėsi, kaip dabar atrodo piktoji mokytoja iš filmo „Matilda“
© Vida Press

Na ir kaip be piktosios mokytojos, savo išvaizda kėlusios siaubą tikriausiai ne vienam filmą žiūrėjusiam vaikui. Pam Ferris realybėje tikriausiai net nepažintum - miela, maloni ir visuomet besišypsanti damutė! Beje, ar pastebėjai, kad būtent ji vaidino tetutę Margę Dursley garsiajame „Hario Poterio“ seriale?

Nepatikėsi, kaip dabar atrodo piktoji mokytoja iš filmo „Matilda“
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.