Nejaugi Madonnai 58 metai - ji atrodo fantastiškai!

 (10)
Popkaralienė Madonna atšventė 58-ąjį gimtadienį, tačiau atrodo, kad jos metai jau seniai neliečia. Tai viso labo pro šalį skrendantys skaičiai, kurių atlikėja niekuomet nesureikšmino.
© AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rodos, Madonnai metai įtakos beveik neturi. Greičiausiai ne vieną įkopusią į šeštąją dešimtį priskirtume močiutėms, o ši scenos diva anaiptol neprimena anūkams pasakas sekančios damutės. Sceniniai Madonnos kostiumai išlieka ne mažiau gundantys nei kadaise, net priešingai - šiandien jie dar atviresni.

Reuters/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Kuo metų daugiau, tuo drabužėlių mažiau - su bėgančiu laiku popkaralienė kovoja it jauniklė demonstruodama sportišką figūrą. Ilgos kojinės, aukštakulniai ir mažutis rūbelis yra jos mėgstamiausias pastarojo meto derinys, kurio variacijų Madonnai vis nepristinga.

AP, Reuters/Scanpix nuotr.

Ši moteris muzikos pasaulyje - dievaitė, kad ir kaip beprotiškai ji kartais atrodytų, kažin ar kuri kita sugebėtų tokius apdarus vilkėti ne vulgariai, o savotiškai stilingai. Ką gi, Madonnai lygių kol kas nėra: žavi, drąsi ir kiek pakvaišusi, bet visuomet dėmesio centre. Tikrų tikriausia scenos karalienė!

Mavrixonline, Reuters/Scanpix nuotr.

Cuba Libre 🇨🇺❣🍾

A photo posted by Madonna (@madonna) on Aug 15, 2016 at 7:04pm PDT

Some like it hot in the Candy Shoo Cabaret‼️🎉🎉🎉❤️#rebelhearttour

A photo posted by Madonna (@madonna) on Nov 8, 2015 at 12:55am PST

Get Ready Portland! ❤️#rebelheartour has arrived!!

A photo posted by Madonna (@madonna) on Oct 16, 2015 at 2:56pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.