Naujoji seksualumo bomba: ar Kelly Rohrbach sugebės pranokti Pamelą Anderson?

 (32)
Kelly Rohrbach
© COSMOPOLITAN montažas, Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Karštas ir seksualus serialas „Gelbėtojai“ jau birželio mėnesį sugrįš į kino ekranus. Tiesa, kaip ilgo metro filmas ir pakitusia aktorių sudėtimi. 90-ųjų viduryje kultiniu buvęs serialas vadinamas žiūrimiausiu visų laikų televizijos šou, kuris dešimt metų buvo transliuojamas žiūrovams iš 158 pasaulio šalių. Pagrindinius vaidmenis „Gelbėtojuose“ atlikę aktoriai tapo to laikmečio sekso simboliais, tad ar naujam filmui pavyks pakartoti pirmtako pasiekimus?

Didžiausia naujojo filmo „Gelbėjai“ intriga tapo klausimas – kas juostoje pakeis blondinę raudonu maudymosi kostiumėliu? Juk būtent serialas „Gelbėtojai“ Playboy žvaigždei Pamelai Anderson pramynė kelią į Holivudą, paversdamas ją ne tik garsia aktore, tačiau ir geidžiamiausia pasaulio moterimi.

Pamela Anderson ir Kelly Rohrbach
Pamela Anderson ir Kelly Rohrbach
© Vida Press

Naujajame filme sekso simboliu buvusios P. Anderson vietą paplūdimyje užims ilgakojė gražuolė Kelly Rohrbach (pravarde „kojos“!) – buvusi Leonardo DiCaprio mergina bei Sports Illustrated žvaigždė, savo pirmtakei nenusileidžianti nei grožiu, nei tobula figūra. 27-erių modeliui vaidmuo filme „Gelbėtojai“ tapo debiutiniu didžiajame kine, kuriame mergina tvirtina norinti tęsti karjerą. Ar žiūrovai K. Rohrbach priims kaip naująjį sekso simbolį ir užleis jai P. Anderson ilgus metus šildytą vietą, kinuose pamatysime jau visai netrukus.

Birželio 16-ąją Lietuvos kinuose pradedamas rodyti filmas „Gelbėtojai“ žiūrovą nukelia į Ramiojo vandenyno pakrantę. Čia pluša grupelė gelbėtojų, visuomet pasiruošusių išgelbėti bėdon pakliuvusius poilsiautojus. Pagrindinis filmo herojus, patyręs gelbėtojas Mičas (akt. Dwayne Johnson) ir jo kolega Metas (akt. Zac Efron) sužino, jog paplūdimiui gresia išnykimas – finansinių sumetimų vedina didžiulė naftos perdirbimo įmonė ketina čia įkurdinti savo padalinį ir nuniokoti ilgus metus gelbėtojams namais buvusią vietą. Tačiau ar gelbėtojai pajėgūs sustabdyti tokius planus?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.