Naujieji Angelinos Jolie kaimynai nelabai patenkinti žvaigždės pasirodymu

 (6)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visą praėjusią savaitę Angelina Jolie buvo užimta kraustynėmis į naująją vilą, kurią įsigijo visai netoli buvusio mylimojo Brado Pitto. Tačiau pasirodo, ne visi prabangaus rajono gyventojai patenkinti tokiomis permainomis. Anot šaltinių, dalis kaimynų Angelinos atžvilgiu nusiteikę pesimistiškai: „Vietiniai gyventojai į tai žiūri negatyviai. Dabar visi keliai mūsų rajone užbarikaduoti dešimtimis krovininių automobilių su aktorės baldais. Jie praktiškai pilnai paralyžiavo eismą. Be to, Angelina nusprendė atnaujintą šalia namo esantį sodą, todėl sodininkai triukšmauja kone kiaurą parą, visą laiką kažką pjauna elektriniais pjūklais“.

Be to, kai kurie kaimynai baiminasi ir dėl Angelinos vaikų, esą jie gali tapti rimta problema, nes gyventojų nuomone, Angelinos ir Brado auklėjimo metodai nėra patys tinkamiausi: „Kartu su tėvais jie nuolatos keliaudavo, todėl nieko keisto, kad vaikai neturėjo nei laiko, nei galimybių būti tinkamai išauklėti. Mes baiminamės, kad jie bus nekontroliuojami ir darys blogą įtaką mūsų vaikams“ - žurnalistams prisipažino vienas iš naujų Angelinos kaimynų.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie
Bradas Pittas ir Angelina Jolie
© DELFI montažas

Priminsime, kad naujoji Angelinos vila anksčiau priklausė garsiam režisieriui Cecil B. DeMille ir kainavo 25 milijonus dolerių. O Brado Pitto namai - vos už kelių kilometrų. Šis faktas paskatino kalbas, kad audringai pasibaigę santykiai gali ir vėl atsinaujinti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?