Nauja Brado Pitto mylimoji nušluostė nosį Angelinai Jolie

 (1)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vis garsiau kalbama apie tai, kad po ilgai trukusių ir nelengvų skyrybų su Angelina Jolie, Brado Pitto širdis ir vėl užimta. Jo išrinktąja tapo profesorė ir architektė Neri Oxman - visiška buvusios mylimosios priešingybė.

Angelinos ir vaikų nuotraukos kiekvieną dieną mirga internetiniuose žiniasklaidos puslapiuose, o Bradas, regis, kažkur prapuolęs. Pasaulinė žiniasklaida trimituoja, kad aktorius šiuo metu visa galva pasinėręs į vieną architektūrinį projektą. Galbūt nežinojai, kad aktorystė - ne vienintelė Brado aistra. Iš tiesų jis yra diplomuotas architektas, o ir pati Angelina viename interviu buvo prasitarusi, kad jų namus Prancūzijoje įrenginėjo būtent sutuoktinis.

Ties naujuoju projektu Bradas dirba ne vienas - jam padeda žavingoji kolegė Neri Oxman. Žurnalistams pavyko išsiaiškinti, kad Neri - atvykėlė iš Izraelio, Masačusetso technologijų instituto profesorė. O taip pat - garsi architektė, dizainerė ir menininkė. Protinga, santūri ir natūrali - taip Neri apibūdina ją jau spėję pažinti Bradui artimi žmonės.

Anot šaltinių, Bradas pats pasiūlė Neri bendradarbiauti: „Jiedu greitai rado bendrą kalbą, juk juos sieja aistra architektūrai ir menui. Brado ir Neri santykius pavadinčiau profesionalia draugyste - jie simpatizuoja vienas kitam ir bet kurią minutę tai gali peraugti į šį tą daugiau. Bradas akivaizdžiai nori su ja praleisti daugiau laiko ir nieko nuostabaus - Neri tikrai nuostabi“ - žiniasklaidos atstovams pasakojo savo tapatybės atskleisti nepanorę šaltiniai.

Kada prasidėjo Brado ir Neri draugystė tiksliai nėra žinoma, tačiau dar 2017 metais vienas Masačusetso instituto studentas socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuoti jo kursiokai ir Bradas Pitas. Buvo ir kita nuotrauka - su Bradu ir Neri vienoje kompanijoje, tačiau vos išvydusi dienos šviesą, ji kaip mat buvo ištrinta.

Be abejonės, žurnalistai pasistengė daugiau sužinoti apie asmeninį Neri gyvenimą ir išsiaiškino, kad moteris buvo ištekėjusi už Argentinos architekto, tačiau santuoka iširo. Regis, nėra jokių kliūčių naujam gyvenimo puslapiui su moterų numylėtiniu, taip pat vienišu Bradu. Anonimiškumą išsaugoti norėję Brado draugai, kalbėdami su žurnalistais neslėpė džiaugsmo dėl aktoriaus pasirinkimo. Esą Neri savo asmenybe nušluostė nosį Angelinai Jolie. Rami, subalansuota, savimi pasitikinti moteris, šalia kurios Bradas pagaliau galės vėl atgauti gyvenimo džiaugsmą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.