Natalija Bunkė atvirai prakalbo apie buvusius santykius

© DELFI / Orestas Gurevičius

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dainininkės Natalijos Bunkės gyvenime – labai malonios permainos. Net keletą audringų skyrybų išgyvenusi garsi moteris jaučiasi vėl tvirtai atsistojusi ant kojų ir šiuo metu mėgaujasi nauja meile. LNK laidoje „Kitu kampu” antradienio vakarą 20.30 val. Natalija prisipažins, kodėl šį kartą viešai džiaugtis savo laime jai yra baisu, ir pasidalins mintimis apie trečiąją santuoką.

Garsi moteris bus atvira – daugelis galvoja, kad jai su vyrais paprasčiausiai nesiseka, bet taip tikrai nėra. „Man labai sekasi! Kas man netinka, tą traukiu į šoną”, – laidoje juoksis ji.

Paklausta, ar nesigaili savo buvusių santykių, dainininkė bus kategoriška: „Ne! Apskritai iš savo vyrų daug ko išmokau. Iš Zvokaus išmokau daug pozityvumo, klausytis žmonių, juos suprasti. Jis geras psichologas ir labai geras mano draugas. Danielius yra puikus tėtis, puikus pavyzdys kitiems. Niekada negalvojau, kad jam taip rūpės sūnus. O Dilys tai ėjo ir praėjo, degė ir sudegė, ten rimtai aš net nevertinu”, – pasakojo N. Bunkė.

Nors savo buvusiuosius dainininkė vertina pozityviai, ji prisipažins, kad šiais laikais surasti rimtą vyrišką vyrą vis dėlto yra labai sunku. Su itin energinga, veiklia ir savarankiška moterimi daugeliui yra per daug sudėtinga. „Mes dažnai su draugėmis pakalbam, kad jeigu vyras negali būti vyru, tai kam jo iš viso reikia. Man reikia protingo vyro, kuris mokėtų tvarkytis ir, kai reikia, nusileistų”, – mintimis dalinsis garsi moteris. Ar Natalija jau galvoja apie trečią santuoką? Gal moteris jau yra pasiryžusi turėti daugiau vaikų? Kodėl ji slepia naują širdies draugą? Atsakymus sužinosite rytdienos laidoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.