Mielos damos, kas gi jus taip pagražino

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įsivaizduoji, kaip turėtų būti nemalonu, kuomet prieš svarbų renginį vizažisto kėdėje praleidi kelias valandas, o kitą dieną pasižiūri savo nuotraukas ir negali patikėti tuo, ką matai! Prieš veidrodį atrodei tiesiog tobulai, o nuotraukose - tikra tragedija!

Tikriausiai būtent taip jautėsi Miley Cyrus, Drew Barrymore ir Eva Longoria, kurių makiažo meistrai persistengė skaistindami veidus... Šių damų vizažistai tikriausiai nuo šiol savo klientes nuo kėdės paleis tik prieš tai nufotografavę, nes fotoaparatų blykstės gali atskleisti tai, ko plika akimi nepastebime.

Kate Middleton, kuri įprastai atrodo nuostabiai, šiek tiek perdaug parasuvino skruostus. Ne pasaulio pabaiga, žinoma. Bet ką sau galvojo Tyra Banks - na, niekaip nesuprantame!

Kate Middleton
Milei Cyrus
Leighton Meester
Lindsay Lohan
Drew Barrymore
Pamela Anderson
Nicole Kidman
Tyra Banks
Eva Longoria

Nuotraukos: Vida Press

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.