Michaelo Jacksono paslaptys: už ką jis niekada taip ir neatleido savo tėvui

 (1)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rugpjūčio 29 dieną pop karaliui Michaelui Jacksonui galėjo sueiti 58 metai. Apie paslaptingas jo mirties aplinkybes rašyta tikrai nemažai, taip pat, kaip ir apie visą jo gyvenimą. Jis buvo vadinamas populiariausiu ir sėkmingiausiu visų laikų artistu, tačiau Michaelas slėpėsi ne tik nuo žmonių, bet ir pats nuo savęs, nekęsdamas atvaizdo veidrodyje ir paniškai bijodamas senatvės. Fobijų Michaelas turėjo tikrai daug, o ieškoti jų priežasties greičiausiai reikėtų ankstyvoje vaikystėje.

Michaelo Jacksono paslaptys: už ką jis niekada taip ir neatleido savo tėvui
© Vida Press

Dėl to, kad garsusis dainininkas turėjo rimtų psichologinių problemų, didžiąja dalimi buvo kaltas jo tėvas ir aplinka, kurioje jam teko augti. Nuo 5 metų Michaelas dainavo grupėje kartu su savo broliais, o visa jo vaikystė buvo pavaldi griežtai rutinai. Dėl nesibaigiančių repeticijų ir koncertų, laiko žaidimams su bendraamžiais tiesiog nelikdavo. O tėtis buvo sunkaus charakterio - už kiekvieną nusižengimą vaikai buvo griežtai baudžiami. Michaelas puikiai žinojo, blogai pasirodys koncerte - atsiims už tai diržu. „Jei susimaudavai per repeticiją, gaudavai smūgį su diržu arba lazda. Kartą jis net nurovė šaldytuvo laidą ir smogė man su juo. Pradėjau to žmogaus bijoti. Galima sakyti, kad nekenčiau jo“ - pasakojo Jacksonas.

Michaelo Jacksono paslaptys: už ką jis niekada taip ir neatleido savo tėvui
© Vida Press

Berniukas nuo pat mažens bijojo savo tėvo ir stengėsi nelikti su juo vienumoje. Niekas nepasikeitė ir tuomet, kai Michaelas suaugo.

Apie tėvo auklėjimo metodus išduoda vienas pirmųjų siaubingų Michaelo prisiminimų. Jam buvo tik penkeri metai, kai jis įžengė į kambarį ir krito ant žemės kraujuodamas nuo tėvo rankos: „Už tai, ką padarei vakar. O rytoj atsimokėsi už tai, ką padarysi šiandien“, — verkiančiam sūnui aiškino Josephas.

Michaelo Jacksono paslaptys: už ką jis niekada taip ir neatleido savo tėvui
© Vida Press

Savo knygoje „Moonwalk“ dainininkas prisipažino: „Studijoje dainuodavau iki vėlumos, net ir tuomet, kai jau seniai turėdavau miegoti. Prie studijos, kitoje gatvės pusėje, buvo parkas. Pamenu, kaip žiūrėdavau į ten žaidžiančius vaikus. Žiūrėdavau ir stebėjausi - aš net negalėjau įsivaizduoti tokios laisvės, tokio nerūpestingo gyvenimo. Ir už viską labiau aš troškau tos laisvės, išeiti į gatvę ir gyventi taip, kaip tie vaikai“.

Michaelo Jacksono paslaptys: už ką jis niekada taip ir neatleido savo tėvui
© Vida Press

Psichologai, ne kartą nagrinėję Michaelo Jacksono asmenybę, vieningai tikinia - dėl vaikystėje patirtų traumų, net ir suaugęs dainininkas visuomet liko dideliu vaiku. Sulaukęs 39 metų jis nusipirko garsiąją Neverland rančą su atrakcionų parku ir nuosavu zoologijos sodu. Rančos pavadinimas pasiskolintas iš filmuko apie Piterį Peną - taip vadinosi šalis, kurioje vaikystė niekuomet nesibaigia. Jam patiko pirkti žaislus ir bendrauti su vaikais, dėl ko kilo audringas skandalas, kuriame dainininkas buvo kaltinamas pedofilija ir vaikų išnaudojimu. Ir nepaisant to, kad po ilgai trukusių teisminių procesų jis buvo išteisintas, jo draugystė su vaikais daugeliui atrodė nesuprantama, o skandalo šešėlis taip niekada ir neišsisklaidė.

Michaelo Jacksono paslaptys: už ką jis niekada taip ir neatleido savo tėvui
© Vida Press

Gali būti, kad dėl savo infantilumo Michaelas bijojo ir fizinio artumo su moterimis - jis pats prisipažino, kad iki 36 metų, kuomet susituokė su Lisa Marie Presley, niekuomet neturėjo lytinių santykių su moterimis. Kai kurie jo draugai buvo įsitikinę, kad dainininkas tiesiog aseksualus.

Metams bėgant, Michaelo fobijos tik stiprėjo. Buvęs jo apsauginis atvirai papasakojo, kad į dainininko namus be leidimo nebuvo įleidžiamas nė vienas šeimos narys, išskyrus jo motiną. Michaelas siaubingai bijojo, kad kuris nors iš brolių, ypatingai Randy Jacksonas, gali jį nužudyti. Matyt priežastis buvo 500 milijonų dolerių kontraktas dėl grupės „Jackson Five“ atnaujinimo, kurį dainininkas atsisakė pasirašyti. Po šio žingsnio jam prasidėjo tikra paranoja - kiekvieną naktį jis tikrino, ar namuose uždaryti visi langai ir durys.

Michaelo Jacksono paslaptys: už ką jis niekada taip ir neatleido savo tėvui
© Vida Press

Nuo mažų dienų Michaelas nekentė savo išvaizdos ir nuolatos ieškojo savyje trūkumų. Jis sirgo dismorfofobija - daugybę kartų lankėsi pas plastikos chirurgus ir kardinaliai pakeitė savo išvaizdą. Jis taip nekentė savo atvaizdo, kad viešbučių kambariuose veidrodžius uždengdavo rankšluosčiais. Psichologai tikina, kad ir už išsivysčiusią dismorfofobiją Michaelas gali padėkoti savo tėvui: žvelgdamas į save jis matydavo jį - jo tamsią odą, plačią nosį... broliai netgi vadino jį „didžianosiu“. Michaelas visuomet svajojo atrodyti kitaip, tačiau jo pokyčiai prasidėjo nuo nelaimingo atsitiktinumo - repetuodamas dainininkas griuvo ir susilaužė nosį. Nuo tos vienos operacijos viskas ir prasidėjo... „Didžiausia laimė, kurią kada nors turėjau, – žinojimas, kad savo veidą galiu pakeisti“, — kadaise aiškino jis.

Michaelo Jacksono paslaptys: už ką jis niekada taip ir neatleido savo tėvui
© Vida Press

Michaelas Jacksonas turėjo ir dar vieną stiprią fobiją - paniškai bijojo senti. Jis ne kartą savo artimiausiems draugams sakė, kad geriau jau nusižudys, nei bus raukšlėtas ir senas. Žurnalistams jis atviravo: „Aš apskritai nenoriu suaugti, tapti seniu ir prarasti atmintį. Noriu visuomet būti jaunas ir pilnas jėgų, kad galėčiau bėgioti ir žaisti slėpynes - mano mėgstamiausią žaidimą“.

Michaelo Jacksono paslaptys: už ką jis niekada taip ir neatleido savo tėvui
© Vida Press

Paskutinius gyvenimo metus Michaelas praleido nuolatiniame strese, kurį malšindavo skausmą malšinančiais ir raminamaisiais vaistais. Jo svajonė niekuomet nepasenti išsipildė - sulaukęs 50 metų, 2009 metų birželio 25 dieną pop karalius paliko šį pasaulį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?