Melagis melavo... Kiek iš tiesų kainavo Melanios Trump sužadėtuvių žiedas

 (1)
© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

JAV prezidentas Donaldas Trumpas mėgsta garsiai pakalbėti, tik ne visuomet kalba tiesą. O melo kojos, kaip žinia, trumpos! Praėjusiais metais, paviešinus pirmąją oficialią jo sutuoktinės Melanios Trump nuotrauką, visų dėmesys nukrypo į pirmosios Ledi pirštą puošiantį prabangų žiedą.

Dar 2005 metais duotame interviu Trumpas pareiškė, kad pusantro milijono dolerių vertės žiedą įsigijo iš kompanijos Graff Diamonds. Mainais į reklamą, juvelyrai sutiko padaryti jam nemenką nuolaidėlę - sumažino kainą visu milijonu. „Tik kvailys sutiktų sumokėti milijoną už deimantą“ - tą kartą pareiškė Donaldas.

Melagis melavo... Kiek iš tiesų kainavo Melanios Trump sužadėtuvių žiedas
© Vida Press
Melagis melavo... Kiek iš tiesų kainavo Melanios Trump sužadėtuvių žiedas
© Vida Press

Kompanijos Graff Diamonds atstovai į tokius pareiškimus viešai nereagavo - matyt, pyktis su turtingu ir žinomu klientu jiems nepasirodė protingas žingsnis. Tačiau praėjus 13 metų kantrybė vis tik trūko. Graff Diamonds direktorius galiausiai atskleidė tiesą ir pasakė, kad Donaldui Trumpui jokių nuolaidų nepritaikė ir garsusis verslininkas už žiedą sumokėjo pilną kainą. „Mes neparduodame brangenybių už reklamą“ - trumpai pakomentavo įmonės direktorius.

Pranešama, kad minėtoje prabangius papuošalus gaminančioje kompanijoje Donaldas Trumpas įsigijo ir dar vieną nekukliai kainavusį dirbinį - dešimtųjų santuokos metinių proga savo sutuoktinei jis nupirko 25 karatų deimantu puoštą žiedą už 3 milijonus dolerių. Žurnalas Forbes rašo, kad šiam juvelyriniam dirbiniui jokios nuolaidos taip pat nebuvo taikomos, tad Trumpui teko pakloti visą sumą. Klausimas tik vienas - kam meluoti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.