Meghan Markle neketina pasiduoti: ir vėl sulaužė karališkojo etiketo taisykles

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Apie karališkąją šeimą dabar kalbama kone be perstojo. Ir padėkoti už tai galima būsimai princo Harry nuotakai Meghan Markle. Spaudoje nuolatos aptarinėjama Meghan apranga ir pasirinkti aksesuarai, vardijami garsiausi dizaineriai ir skaičiuojami prabangai išleisti pinigai. Beje, su drabužiais susijęs ir paskutinis Meghan „nusižengimas“. Pažvelk į žemiau esančias nuotraukas: ar tau atrodo, kad jose būtų kas nors nederamo ir neatitinkančio karališkąjį etiketą?

Meghan Markle neketina pasiduoti: ir vėl sulaužė karališkojo etiketo taisykles
© Vida Press
Meghan Markle neketina pasiduoti: ir vėl sulaužė karališkojo etiketo taisykles
© Vida Press


Elegantiškas ir klasikinis įvaizdis buvo idealiai suderintas. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad Meghan rinkosi išskirtinai tik Anglijos dizainerių kurtus rūbus bei aksesuarus. Princo sužadėtinė pasipuošė Stellos McCartney kurtu paltu (kaina - 1350 svarų), Hiut denim džinsais (kaina - 175 svarai) o įvaizdį pagyvino Tabitha Simmons bateliais (kaina - 594 svarai) bei De Mellier London rankine (kaina - 295 svarai). Meghan atrodė nepriekaištingai, BET... džinsus karališkosios šeimos moterys pagal etiketą gali vilkėti tik išskirtinai neformaliomis progomis, pavyzdžiui, sporto šventėje.

„Meghan nėra ta mergina, kuri žaistų pagal kitų nustatytas taisykles, ypatingai jeigu kalbama apie jos įvaizdį. Pasikeitęs statusas nedaro įtakos jos stiliaus pasirinkimas. Meghan išlieka savimi ir nepasiduoda tipiškam karališkosios šeimos įvaizdžiui. Tai akivaizdi žinutė, kad ji neketina keistis ir manau, ta žinutė pasakyta labai garsiai“ - Meghan pasirinkimą komentavo žvaigždžių stilistas ir dizaineris Lucas Armitage.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.