Mariah... ar ne gėda taip meluoti?

 (6)
Mariah Carey
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

47 metų Mariah Carey sutiko dalyvauti specialiame Paper žurnalo projekte, skirtame Las Vegaso garbei. Atlikėja fotosesijai buvo pasirinkta ne atsitiktinai - būtent Las Vegase šiais metais Mariah surengė kelis savo koncertus ir populiarumu pranoko net tokias žvaigždes, kaip Jennifer Lopez ar Ricky Martin. Kalbama, kad metų pabaigoje Mariah sugrįš į garsųjį pramogų miestą ir gerbėjus nudžiugins dar keliais pasirodymais.

Tačiau dabar ne apie tai. Dabar apie įspūdingą, bet... labai jau melagingą Paper žurnale pasirodžiusią Mariah Carey fotosesiją. Nuotraukos gražios, pati Mariah kaip visuomet stulbinanti, bet fotošopo tiek, kad net nejauku darosi. Niekam ne paslaptis, kad atlikėja nuolatos kovoja su savo svoriu ir itin dažnai laikosi griežtų dietų. Tačiau pastaruoju metu Mariah šiek tiek atsipalaidavo, o visi prarasti kilogramai sugrįžo su kaupu. Taigi realybėje tas vaizdas, kurį matome šioje fotosesijoje - tikrai ne toks pats.

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on Aug 21, 2017 at 9:11am PDT

Štai nuotraukos iš garsiojo Las Vegaso pasirodymo, vykusio vos prieš mėnesį. Akivaizdu, kad žurnalo maketuotojai ir fotošopo meistrai kaip reikiant padirbėjo, dailindami Mariah kūno linijas. Savaime suprantama, kad visos fotosesijos šiek tiek pagražinamos dėl bendro estetinio vaizdo, bet nurėžti kone pusę svorio - mūsų manymu jau šiek tiek per daug.

Mariah... ar ne gėda taip meluoti?
© Vida Press


Mariah... ar ne gėda taip meluoti?
© Vida Press


Mariah... ar ne gėda taip meluoti?
© Vida Press

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.