Madonna neleidžia savo dukrai vaikščioti į pasimatymus, žiūrėti televizorių ir mėgautis kaloringu maistu

 (5)
Pasaulinio garso žvaigždė Madonna, per savo karjerą gerbėjus stebinusi vilioklės ir seksualios vyrų suvedžiotojos įvaizdžiu, spaudai paskelbė, jog neleis savo dukrai Lurdes (Lourdes) susitikinėti su vaikinais iki 18 metų.
Madonna
© Corbis/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Lurdes mama Madonna yra išleidusi knygą "Seksas" ("Sex"), dainininkė turėjusi nesuskaičiuojamą daugybė romanų, draugų, sugyventinių ir partnerių, paselbė: "Lurdes nesusitikinės su jokiais vaikinais iki jai sukaks aštuoniolika.

Ji gera mergaitė, bet jai būna nelengva. Mūsų namuose nėra priimta vakarais žiūrėti televizorių, valgyti greitą, kaloringą maistą ar nesilaikyti tvarkos," – sako Madonna.

Kartą Madonna prisipažino, jog augo gan griežtoje šeimoje.

Jai buvo draudžiama iš vis žiūrėti televizorių. Britų spaudai Madonna prasitarė, kad Lurdes kartais yra labai netvarkinga ir palieka išmėčiusi savo drabužius ant grindų. Mama su tuo nesirengia taikytis: "Aš esu jai pasakiusi: jei palieki drabužius ant žemės, grįžusi jų neberasi ir nebeturėsi," – sakė atlikėja.

DELFI
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.