Madonna apsijuokė prieš milijonus: pamiršo savo rašytos dainos žodžius

 (1)
Žvilgtelėjęs į muzikos dievaitę Madonną, greičiausiai niekas neatspėtų jos amžiaus. Rugpjūčio viduryje atlikėja atšventė jau 59-ąjį gimtadienį. Ir... gerokai apsikvailino.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Madonnos gimtadienio vakarėlis buvo įsimintinas. Dainininkė atrodė tarsi nužengusi iš kino juostos "Laukiniai laukiniai vakarai", jos žali apdarai būtų idealiai tikę kaubojiškoms linksmybėms. Šventę ji surengė Italijoje, Apulijos regione. Čia netrūko šokių, dainų, kokteilių, žirgų, žavingų senjoritų bei tikrų mačo. Savo gimtadienio akimirkomis Madonna pasidalijo soc. tinkle "Instagram", komentarų netrūko nei po nuotraukomis, nei po vaizdo įrašais.


A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 16, 2017 at 3:06pm PDT


A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 16, 2017 at 7:12pm PDT


A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 15, 2017 at 1:13pm PDT


A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 15, 2017 at 7:49pm PDT

Tiesa, vienas filmukas sulaukė itin didelio gerbėjų dėmesio. Žvaigždė įkėlė vaizdo įrašą, kuriame dainuoja savo kurtą dainą "B-Day". Atrodo, ideali daina gimtadienio šventei! Tik greičiausiai tada, jei sugebi ją sudainuoti. O štai Madonna nesugebėjo, nes tiesiog pamiršo savo pačios parašytus žodžius. Na, kam nebūna, juk ir daina ne pati naujausia - sukurta prieš 5 metus. Kad ir kokių nesklandumų būta, akivaizdu, jog šventėje linksmybių tikrai netrūko.

A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 16, 2017 at 6:28pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.