Lena Dunham ir jos celiulitas švenčia pirmąjį nefotošopintą viršelį

 (3)
Lena Dunham
© Cosmopolitan.lt montažas, Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šios merginos nepastebėti tikrai neįmanoma - atrodo, jai negalioja jokios taisyklės, o žodis „kompleksai“ tikrai ne iš jos žodyno. Tik su Lena Dunham norintiems padirbėti fotografams ir žurnalų redaktoriams tenka ne pati lengviausia užduotis - kaip įtikinti merginą, kad vis tik viršelio nuotraukos visuomet retušuojamos, net jeigu jose pozuotų pati Mis Visata?

Taip ir gaunasi: nuotraukos pafotošopinamos, visi aikčioja ir žavisi, o pati Lena deda viršelį į savo Instagram paskyrą ir nebijo atvirai kritikuoti - ne, tai ne ji. Tai - fotošopas! Kaip kad nutiko su žurnalu „Tentaciones“, kurio viršelį pamačiusi Lena pasipiktino: „Ačiū, kad atsiuntėt neapkirptą nuotrauką (nesusipainiokit - neapkirptą, o ne neretušuotą). Atrodau nuostabiai. Keistas jausmas matyti nuotrauką ir nesuprasti ar čia apskritai vis dar tavo kūnas“. Galbūt būtent dėl tokios griežtos pozicijos ir noro išlikti savimi, daugumai viršelių fotografuojamas tik Lenos veidas, o ne kūnas.

Ir vis tik Lena savo pasiekė: vasario mėnesio žurnalo Glamour viršelyje puikuojasi keturios žavingos damos, kurių tarpe Lena Dunham ir kaip ji pati juokauja - jos celiulitas. Beveik neretušuotas! Nedidelė, bet vis tik pergalė nelengvoje Lenos kovoje su visuomenės primestais grožio standartais.

A photo posted by Lena Dunham (@lenadunham) on Jan 3, 2017 at 6:45am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.