Kylie Jenner figūra akivaizdžiai suapvalėjo - ar tai tik branda?

 (5)
Kradashianų šeimos jaunėlė Kylie Jenner jau kurį laiką puikuojasi itin moteriškais apvalumais. Pastarosiose jos nuotraukose krūtinė akivaizdžiai putlesnė, o užpakaliukas - riestesnis.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kylie Jenner jau yra išdavusi savo putlesnės krūtinės paslaptį, neva tai jos tobuloji liemenėlė ir kontūravimas šešėliais, kuriantis išraiškingesnių krūtų efektą. Tačiau nuotraukos, kuriomis Kylie dalijasi savo "Instagram" paskyroje kalba ką kita. Čia mergina įsiamžinusi ir be liemenėlių, tačiau krūtinė vistiek atrodo didesnė nei anksčiau.

Dar ne taip ir seniai K. Jenner negalėjo pasigirti itin moterišku liemens ir klubų santykiu. Šiandien pamatyti pokyčius gali kiekvienas: klubai atrodo platesni, o sėdmenys - apvalesni. Vyresnėlės sesutės Kim bei Khloe yra pripažinusios, kad užpakaliukus tobulina injekcijomis (niekam ne paslaptis, kad turi ir implantus). Tačiau Kylie neigia figūrą tobulinusi chirurgų kabinetuose ir pokyčius priskiria tiesiog brandai.

Kylie Jenner dabar (kairėje) ir anksčiau (dešinėje), Vida Press, Reuters/Scanpix nuotr.

💋

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on Aug 13, 2016 at 5:19am PDT

Looking back at Turks

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on Oct 4, 2016 at 12:47pm PDT

late night fitting

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on Sep 7, 2016 at 2:49pm PDT

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on Aug 31, 2016 at 6:20pm PDT

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on Aug 25, 2016 at 6:55pm PDT

thanks for the gift of a lovely birthday home, @airbnb ✨

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on Aug 15, 2016 at 10:39am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.