Kylie Jenner atskleidė ją traumavusį įvykį, po kurio ji pasididino lūpas

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

2015 metais gerbėjai įtariai apžiūrinėjo pasirodžiusias Kylie Jenner nuotraukas ir spėliojo, pasididino žvaigždutė lūpas ar ne? Iš pradžių pokyčiai buvo ne itin ryškūs, tačiau lūpos vis didėjo, kol galiausiai neigti akivaizdžią tiesą pasidarė tiesiog beprasmiška. Bet Kylie nepasidavė - dar ilgai įrodinėjo, kad visas šis grožis natūralus, o tokį putlumo efektą galima pasiekti makiažo pagalba.

Kylie Jenner atskleidė ją traumavusį įvykį, po kurio ji pasididino lūpas
© @kyliejenner instagram. com ir AOP nuotr.

Prieš keletą dienų savo naujajame šou Kylie papasakojo, kas gi paskatino ją kardinaliai keisti savo išvaizdą ir kreiptis į grožio specialistus. Pasirodo, dėl visko kaltas vaikinas... Kuomet Kylie buvo 15 metų, ji susipažino su simpatišku vyruku, o šis leptelėjo, kad ji greičiausiai nemokės gerai bučiuotis, nes turi labai plonas lūpas. „Kai vaikinas, kuris tau patinka, sako kažką panašaus... Nežinau, tai mane labai paveikė. Nesijaučiau geidžiama ar graži“ - dabar prisimena Kylie ir tikina, kad šie žodžiai ją traumavo ilgam laikui - po to Kylie tiesiog bijojo bučiuotis ir susimauti! Taip pat ji prisipažįsta išbandžiusi pačius įvairiausius lūpų putlinimo metodus, tačiau kai niekas nepadėjo, ji nutarė kreiptis į specialistus.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 9, 2017 at 9:23pm PDT

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on May 27, 2017 at 9:48am PDT

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on May 9, 2017 at 12:06pm PDT

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Apr 30, 2017 at 6:52am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.