Kristina Ivanova pirmą kartą prabilo apie pragariškus dvejus metus

© LNK

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atlikėja, grožio studijos vadovė Kristina Ivanova prisipažįsta, kad pastarieji dveji metai jai buvo itin sunkūs. „Aš jaučiausi vieniša. Apie tai tikriausiai pirmą kartą kalbu šiandien...” – LNK laidoje „Kitu kampu” antradienio vakarą 20.30 val. atviraus garsi moteris.

Prieš dvejus metus atlikėjos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis. Su gyvenimo draugu daugiau nei 6-erius metus santykius puoselėjusi K. Ivanova nusprendė skirtis. Tai reiškė ne tik emocinį iššūkį, bet ir turto dalybas.

„Buvo labai sudėtinga žengti tą žingsnį. Kai supratau, kad viską reikės pradėti nuo pradžių, man buvo labai baisu. Tu galvoji, kaip bus su tavo darbu, kaip bus su grupe. Pas mus viskas buvo kaip šeimoje, bendras biudžetas. Viskas buvo bendra, bendram katile”, – sunkiai laidoje žodžius rinks pašnekovė.

Atlikėja prisipažins, kad ją padrąsino ne kas kitas, o sesuo dainininkė Natalija Bunkė. „Ji reikiamu metu man labai gerai pasakė, kad turiu galvą, dvi rankas, talentą. Ji įtikino mane, kad aš nepražūsiu, paskui mane eina žmonės, turiu daug klientų ir kad viskas bus gerai”, – prisimins K. Ivanova.

Nepaisant to, atlikėja patyrė didžiulį stresą, kuris netruko atsiliepti sveikatai. Kaip pati Kristina prisimins, ji nustojo savimi rūpintis: „Daug streso, mažai maisto, mažai miego. Ir vieną dieną su greitąja mane išvežė... Patekau į ligoninę”.

Kaip dainininkė sugebėjo atsistoti ant kojų? Kaip ji jaučiasi sulaukusi 30-ties? Ką ji galvoja apie visuomenės spaudimą dėl vedybų ir vaikų? Visa tai išvysite antradienio laidoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.