Kristen Stewart papasakojo apie keistus Woody Alleno darbo metodus

Kristen Stewart
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Filmavimo aikštelėje galvoje sukosi viena mintis: jis turbūt manęs nekenčia ir gailisi sprendimo pakviesti į savo komandą“, - juokdamasi pasakoja Kristen Stewart, kuri tapo viena pagrindinių naujausio Woody Alleno filmo „Aukštuomenės klubas“ žvaigždžių. Šią Kanų kino festivalyje pristatytą romantinę komediją Lietuvos žiūrovai galės išvysti jau nuo rugpjūčio 5 dienos.

„Pačią pirmą filmavimų dieną jis atėjo ir rėžė man į akis: atrodai baisiai, o juk galėtum atrodyti gražiai. Tačiau tai manęs neįžeidė, priešingai, leido labiau įsijausti į vaidmenį. Pasakiau sau: tai pats laikas įrodyti šiam mažam žmogeliui, ko iš tiesų esu verta. Galbūt mano elgesys dažnai yra priešingas mano herojės filme veiksmams ir būdui, tačiau kai tik pasakysi, kad kamera sukasi, padarysiu tai, ko iš manęs ir buvo tikimąsi“, - dabar jau su šypsena sako 26-erių “Saulėlydžio” sagos žvaigždė.

„Greičiausiai, tai toks išbandymas aktoriams: jei jie palūš iš pat pradžių, tuomet velniop tas žvaigždes, rasime kitų“, - apie kino genijaus darbo metodus pasakoja aktorė, kuriai teko praeiti atrankas, kad tik galėtų filmuotis šioje romantinėje komedijoje.

Tačiau K. Stewart ir kitos filmo žvaigždės įsitikinusios: tai – tik įrodo, koks genijus yra W. Allenas ir leidžia jam tapti vienu geidžiamiausių režisierių kino industrijoje. Ne veltui jo filmai yra tokie laukiami didžiausiuose kino festivaliuose, o gerbėjų ratas kasmet vis didėja.

Taip pat jau niekam ne paslaptis, jog šis režisierius ypatingai slepia scenarijus ir kai kurie aktoriai iki pat pasirodymo filmavimo aikštelėje net nežino, ką ir kaip turės vaidinti.

Į “Aukštuomenės klubą” W. Allenas sukvietė ir kitų gerai žinomų Holivudo veidų: filme pamatysime Steve’ą Carellį, Jesse Eisenbergą, Kristen Stewart, Blake Lively ir kitus. Tiesa, juostoje turėjo vaidinti ir Bruce’as Willisas, tačiau W. Allenas iš komandos jį nusprendė išmesti. Tuomet pastarąjį pakeitė jau anksčiau su režisieriumi dirbęs S. Carellis.

„Aukštuomenės klubas“ ypatingas dar ir tuo, kad po 29 metų pertraukos ekrane nepasirodys pats W. Allenas. Žiūrovai išgirs tik jo užkadrinį balsą. Šis filmas sukurtas remiantis 1939-aisiais režisieriaus Lucius Beebe tuo pačiu pavadinimu pavadinta juosta, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Fredas MacMurray’us.

Naujoji romantinė komedija nukels į praėjusio amžiaus trečiąjį dešimtmetį ir supažindins su to meto aukštuomenės gyvenimu bei jo užkulisiais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Gražuolė Emily Ratajkowski sulaukė kritikos: tokias krūtis geriau slėpti (3)

Modelis Emily Ratajkowski vadinama dieviško grožio mergina: dailus veidelis, pavydėtina figūra ir, žinoma, išraiškinga krūtinė. Sakoma, būtent dėl moteriškų grožybių Emily buvo pakviesta filmuotis Robino Thicke dainos "Blurred Lines" vaizdo klipe.

Penktadienio naktį pristatytos naujausios makiažo bei šukuosenų tendencijos

Vėlų šeštadienio vakarą stilingos Vilniaus moterys rinkosi į prestižinės CAROLINA makiažo studijos naujausių makiažo bei šukuosenų tendencijų kolekcijos pristatymą. Tarp Vilniaus ir Majamio gyvenanti garsios makiažo studijos įkūrėja Karolina Taraškevič-Bethel kartu su savo komanda pristatė įspūdingą šventinių makiažų bei šukuosenų kolekciją.

Gerbėjai pastebėjo pirmą Kylie Jenner šalutinį lūpų putlinimo poveikį

Paskutines rugsėjo savaites kone visas pramogų pasaulis kalbėjo tik apie viena - Kardashianų šeimos jaunėlė laukiasi. Daugeliui tai buvo šokas, bet netrukus šias kalbas perspjovė dar viena žinia. Neseniai pranešta apie kitos sesutės nėštumą - laukiasi ir Khloe Krdashian.

50-metė Pamela Anderson drebina mados pasaulį - tokios jos seniai nematėme (15)

Dar ne taip ir seniai garsiosios gelbėtojos Pamelos Anderson stilius vadintas neskoningu ir pigiu. Tačiau pastaruoju metu aktorė rodo akivaizdžias pastangas - vulgarumą pakeitė elegancija ir šiuolaikiški deriniai.

Šiandien supermodelio Lindos Evangelistos atpažinti neįmanoma (1)

Prieš keletą dienų mados namų "Versace" kolekcijos pristatyme susivienijo tikrieji supermodeliai. Podiumu žengė mėgstamiausios prieš 20 metų žuvusio dizainerio Gianni Versace manekenės. Tačiau vienos numylėtinės tarp jų nebuvo.