Kokios dramos... „Moters katės“ mylimasis pasirodė su nauja dama

 (37)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kokios dramos... Dvi bičiulės ir vienas vyras, kuris niekaip neapsisprendžia, šalia kurios šildytis. Panašu, kad garsioji Jocelyn Wildenstein (labiau žinoma kaip „moteris katė“) šiuo metu vienišauja, mat jos brangiausias pastebėtas su kita dama - lytį pakeitusiu modeliu Lauren Foster. Artimi porai šaltiniai tikina, kad jie daugiau draugai, nei įsimylėjėliai, bet nuotraukose užfiksuoti bučiniai perša kitą versiją.

Kokios dramos... „Moters katės“ mylimasis pasirodė su nauja dama
© Vida Press

Tai jau ne pirmas kartas, kai porelė skiriasi. Paskutinį kartą tai vyko gruodžio mėnesį: įsiutusi Jocelyn apdraskė mylimojo veidą ir krūtinę, o šis po kiek laiko sugrįžo į apartamentus ir tariamai bandė sumušti buvusią mylimąją. Viskas baigėsi tuo, kad abu atsidūrė areštinėje. Tą kartą sielos (ir ne tik) žaizdas Lloydas Kleinas gydėsi Majamyje. Ir į pagalbą jam atskubėjo ne kas kitas, o būtent dabartinė pasija Lauren. Vis tik žinant audringą „moters katės“ charakterį, labai tikėta, kad taip lengvai savo vyro kitai ji neatiduos ir porelę dar pamatysime kartu.

Kokios dramos... „Moters katės“ mylimasis pasirodė su nauja dama
© Vida Press


Kokios dramos... „Moters katės“ mylimasis pasirodė su nauja dama
© Vida Press


Kokios dramos... „Moters katės“ mylimasis pasirodė su nauja dama
© Vida Press

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.