Kodėl Kate visuomet laiko Charlottę, o Williamas - princą Georgą

© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Karališkosios tradicijos ir etiketas galėtų būti tema, kurią galima aptarinėti be galo. Žvelgiant iš šalies galbūt net nepagalvotum, kiek daug įvairių taisyklių egzistuoja ir kaip tobulai sustyguotas yra kiekvienas karališkosios šeimos narių žingsnis. Priešingai nei taisykles laužyti mėgstantis princas Harry ir jo sužadėtinė, princas Williamas ir Kate Middleton retai kada nukrypsta nuo karališkajai šeimai būdingo konservatyvumo. Galbūt dėl to, kad šiai porai kur kas dažniau tenka atstovauti šeimą oficialiuose renginiuose.

Kodėl Kate visuomet laiko Charlottę, o Williamas - princą Georgą
© Vida Press

Karališkųjų asmenų elgesį nagrinėti mėgstantys smalsuoliai atkreipė dėmesį į vieną detalę, susijusią su poros vaikais: princas George`as beveik visą laiką būna šalia tėčio, o mažoji Charlotte - šalia mamos. Tėvystės centro įkūrėja Jasmine Peters portalui Business Insider teigė, kad tai yra apgalvotas žingsnis, ruošiant jaunąjį princą ateičiai: „George`as - būsimasis karalius. Būdamas šalia sūnaus Williamas tarsi rodo, kas yra sosto paveldėtojas. Be to, tėtis kontroliuoja berniuko elgesį viešumoje, moko jį būti tikru vyru“.

Kodėl Kate visuomet laiko Charlottę, o Williamas - princą Georgą
© Vida Press

Anot Jasmine, šiuo atveju svarbus ir amžiaus klausimas: „Amžiaus skirtumas tarp vaikų - tik dveji metai. Kuomet gimė sesutė, princas su tėčiu praleisdavo daug laiko ir turint omenyje, kad mama buvo užimta kūdikiu, susiformavo natūralus Georgeo prieraišumas tėčiui, o mažoji Charlotte kol kas geriau jaučiasi būdama šalia mamos“.

Kodėl Kate visuomet laiko Charlottę, o Williamas - princą Georgą
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?