Kodėl beveik niekada nepamatysi Bellos Hadid šypsenos

© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nuotraukas, kuriose Bella Hadid šypsosi, galima kolekcionuoti! Pozuodama ši mergina visuomet nustato „geležinės moters“ veido išraišką ir kaip pati sako, tam yra pateisinama priežastis - Bella tiesiog nenori, kad visi pamatytų tikrąsias jos emocijas.

Bella Hadid
Bella Hadid
© Vida Press


Kodėl beveik niekada nepamatysi Bellos Hadid šypsenos
© Vida Press

Šypsena - tai atvirumo ženklas, o aš nenoriu, kad žmonės manytų, esą jiems aiškios mano emocijos, mano charakteris ir mano mintys. Ilgai treniravau šią bejausmę veido išraišką, nes ji - tai ne aš, o mano kaukė.

Tegul nuotraukose žmonės mato šaltą modelį, mane toks įvaizdis visai tenkina. Kokia aš gyvenime? Kitokia, žinoma. Dauguma žmonių, su kuriais užmezgu draugiškus santykius, pastebi, kad esu visai kitokia nei įprastai sudarau pirmąjį įspūdį. Ir puiku. Nenoriu atsiverti paparaciams ir rodyti savo jausmų viešai. Saugau savo jausmus mano širdžiai artimiems žmonėms.

Taip įpratau prie šio triuko, kad savaime „nuraminu“ veido mimiką matydama, kad mane fotografuoja ar netgi nujausdama, kad galiu būti fotografuojama. O kadangi mane fotografuoja dažnai, ši veido išraiška prie manęs tiesiog prilipo. Man sakė, kad esu tiesiog nepasitikinti savimi. Gali būti ir taip. Viskas, ką aš žinau: žinomumas sugriovė milijonus gyvenimų ir aš nenoriu, kad tai sugriautų manąjį. Jei mane stipriai spaudžia nusišypsoti prieš kamerą, tiesiog pasakau, kad nuo aktyvios mimikos man atsiras raukšlių. Įprastai to pakanka.

Nelabai suprantu, kam žmonėms reikalinga mano netikra šypsena. Kad galėtų įvertinti sąkandį? Su juo viskas gerai. Emalio spalvą? Balta. Lūpas jūs matote ir taip. Aš tiesiog noriu, kad visi nustotų apie tai kalbėję. Nesišypsau prieš kamerą. Taškas.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?