Klasiokai iš jo nuolatos tyčiojosi, tačiau po 15 metų pamatė jį ekranuose...

 (21)
Asociatyvinė nuotr.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kartą teko matyti laidą apie garsenybių vaikystėje patirtas sveikatos problemas ir sunkumus. Toje pačioje laidoje pasakojo apie Sylvesterį Stallone. Garsusis aktorius nuo mažens sirgo disleksija - specifiniu skaitymo, rašymo ir tarimo sutrikimu. Apie šį sutrikimą garsiai yra prabilusios ir kitos žvaigždės - Keira Knightley, Salma Hayek ir t.t.

Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
© Vida Press

Tačiau disleksija nebuvo vienintelė Stallonės problema. Dėl komplikacijų gimdymo metu, medikams mažąjį Sylvesterį teko traukti replėmis. Berniukas gimė gyvas, tačiau buvo pažeisti nervai, dėl to nuo pat mažens jo akys tik pusiau atsimerkdavo, o liežuvis ir žandikaulis buvo dalinai paralyžiuoti. Visi mes puikiai suprantame, ką reiškia būti „kitokiu“ vaikystėje - nuolatinės bendraamžių patyčios ir netgi fizinis smurtas buvo nuolatiniai Stallonės palydovai.

Tarsi nuo pat mažens atsineštų sveikatos problemų būtų negana, jaunas vaikas niekaip negalėjo nustygti vietoje ir nuolatos pats papuldavo į pavojingas situacijas. Pavyzdžiui, būdamas 11 metų Sylvesteris prisižiūrėjo filmų apie superherojus ir nusprendė nušokti nuo stogo su skėčiu. Nukrito jis į betoninę duobę, o šį vaizdą išvydęs tėvas savo žmonai surėkė: „Pažiūrėk į šį nelaimingą vaiką, pagimdei idiotą!“

Sylvesteris Stallone. 1982 m.
Sylvesteris Stallone. 1982 m.
© Vida Press

Būdamas 13 metų Stallone jau spėjo pakeisti 10 mokyklų. Išeidavo dažniausiai ne savo noru - susipešdavo ar dar ką nors prisidirbdavo. Tačiau kaip pats atviravo viename interviu, pirmas į muštynes nelįsdavo, tik gindavosi nuo pastoviai užgauliojančių ir priekabiaujančių bendraklasių.

Kai Stallone sukako 15 metų, mama išsiuntė jį į privatų internatą sunkiems paaugliams. Mokykloje buvo itin griežtos taisyklės. Nebenorėdamas daugiau kentėti, Sylvesteris pradėjo treniruotis ir, didžiai jo paties tėvų nuostabai, berniukui puikiai sekėsi. Baigęs mokyklą Stallone ne tik įstojo į universitetą, bet taip pat ir dirbo treneriu, kad galėtų pats save išlaikyti. Būtent universitete vaikinas nusprendė išbandyti aktorinio meistriškumo pamokas ir neilgai trukus nusprendė, kad jo ateitis visai ne sporte, o aktorystėje. 5 metus jis bandė patekti į šou pasaulį: rašė scenarijus, dalyvavo perklausose, tačiau sėkmės vis nesulaukdavo.

Janice Dickinson ir Sylvesteris Stallone
Janice Dickinson ir Sylvesteris Stallone
© Vida Press

Kad galėtų išgyventi, būsimasis aktorius buvo priverstas dirbti valytoju ir bilietų pardavėju zoologijos sode. Kartą, išvydus dviejų jo mylimų boksininkų dvikovą, Stallonei gimė geniali idėja - reikia sukurti filmą apie nevykėlį boksininką, kuriam įsimylėjus viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Šešis šio filmo scenarijus kompanijos atmetė, tačiau septintąjį, pavadinimu „Rokis“, buvo nuspręsti priimti. Iš sandorio Stallone galėjo uždirbti 350 tūkstančių dolerių, tačiau vaikinukas buvo ne iš kelmo spirtas. Jis sutiko parduoti scenarijų už 1 dolerį, tačiau pareikalavo, kad pagrindinis vaidmuo atitektų būtent jam. Tai buvo jo laimingasis bilietas į kitokį gyvenimą. „Rokis“ buvo nufilmuotas per mėnesį už nedidelę pinigų sumą. Filmas surinko per 225 milijonus dolerių kino teatruose, tapo vienu pelningiausių to meto filmu.

Klasiokai iš jo nuolatos tyčiojosi, tačiau po 15 metų pamatė jį ekranuose...
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją