Kim Kardashian asistentė papasakojo, kokia iš tiesų yra ši šeimyna

 (7)
Stephanie Sheppard ir Kim Kardashian
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš kelias dienas pasirodė interviu su Stephanie Sheppard - asmenine Kim Kardashian asistente, garsiajai šeimai dirbančia jau 4 metus. Stephanie karjera pramogų pasaulyje prasidėjo labai netikėtai. „Gyvenau mažame kaimelyje, taigi kai atvykau į miestą, man viskas atrodė nauja. Nebuvau mačiusi Range Roverio. Nebuvau keliavusi, net nežinojau kas tas Givenchy ir kaip ištarti šį pavadinimą“ - pasakoja Steph. Tačiau vos per kelis metus viskas apsivertė aukštyn kojomis ir tuomet jos gyvenime atsirado Kardashian klanas“.

Stephanie Sheppard
Stephanie Sheppard
© Vida Press

Mergina pasistengė išsklaidyti kai kuriuos mitus apie Kardashian klaną, pavyzdžiui, kad Kim charakteris tiesiog siaubingas: „Jūs daug ko nežinote apie Kim. Buvau šalia jos pirmojo nėštumo metu ir galiu pasakyti, kad ji labai malonus žmogus. Darau viską - nuo bilietų užsakymo ir kelionių organizavimo visiems šeimos nariams, iki jų drabužių nugabenimo į valyklą. Man ne kartą teko imti į rankas kamerą ir filmuoti epizodus jų realybės šou, juk patys įdomiausi momentai įprastai vyksta tuomet, kai operatoriaus nėra šalia“.

Stephanie Sheppard ir Kim Kardashian
Stephanie Sheppard ir Kim Kardashian
© Vida Press

Beje, Stephanie pasistengė apginti ir Kim vyrą Kanye Westą. Pastaruoju metu vis dažniau pasigirsta kalbų, kad jis išgyvena emocinę krizę, o jo ir Kim santykiai braška per visas siūles. „Kanye mieliausias žmogus, su puikiu humoro jausmu ir neįprastu žvilgsniu į pasaulį. Kalbant apie North (Kim ir Kanye dukra), tai nesuprantu, kodėl visur žiniasklaidoje nuolatos rašoma, kad ji - kaprizingas ir sunkaus charakterio vaikas. Viskas kaip tik priešingai - North labai protinga ir charizmatiška mergaitė“ - pasakojo Stephanie.

Visame interviu asmeninė Kim Kardashian asistentė Kardashian šeimyną minėjo tik geru žodžiu: „Kylie ir Kendall labai artimos ir didžiąją laiko dalį praleidžia kartu, juk ir jų draugų ratas yra bendras. Khloe - žmogus, kuris į savo pusę gali palenkti bet ką ir akimirksniu tapti tavo drauge. Su ja galima pasikalbėti apie viską. Kalbant apie Kourtney, ji tikrai nepriėmė manęs iš karto, tačiau taip jau gavosi, kad kartu daug keliavome ir suartėjome. Pasakysiu daugiau - dabar galiu vadinti ją vienu iš artimiausių žmonių“.

Visą interviu su Stephanie gali paskaityti čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.