Kim Kardashian asistentė papasakojo, kokia iš tiesų yra ši šeimyna

 (7)
Stephanie Sheppard ir Kim Kardashian
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš kelias dienas pasirodė interviu su Stephanie Sheppard - asmenine Kim Kardashian asistente, garsiajai šeimai dirbančia jau 4 metus. Stephanie karjera pramogų pasaulyje prasidėjo labai netikėtai. „Gyvenau mažame kaimelyje, taigi kai atvykau į miestą, man viskas atrodė nauja. Nebuvau mačiusi Range Roverio. Nebuvau keliavusi, net nežinojau kas tas Givenchy ir kaip ištarti šį pavadinimą“ - pasakoja Steph. Tačiau vos per kelis metus viskas apsivertė aukštyn kojomis ir tuomet jos gyvenime atsirado Kardashian klanas“.

Stephanie Sheppard
Stephanie Sheppard
© Vida Press

Mergina pasistengė išsklaidyti kai kuriuos mitus apie Kardashian klaną, pavyzdžiui, kad Kim charakteris tiesiog siaubingas: „Jūs daug ko nežinote apie Kim. Buvau šalia jos pirmojo nėštumo metu ir galiu pasakyti, kad ji labai malonus žmogus. Darau viską - nuo bilietų užsakymo ir kelionių organizavimo visiems šeimos nariams, iki jų drabužių nugabenimo į valyklą. Man ne kartą teko imti į rankas kamerą ir filmuoti epizodus jų realybės šou, juk patys įdomiausi momentai įprastai vyksta tuomet, kai operatoriaus nėra šalia“.

Stephanie Sheppard ir Kim Kardashian
Stephanie Sheppard ir Kim Kardashian
© Vida Press

Beje, Stephanie pasistengė apginti ir Kim vyrą Kanye Westą. Pastaruoju metu vis dažniau pasigirsta kalbų, kad jis išgyvena emocinę krizę, o jo ir Kim santykiai braška per visas siūles. „Kanye mieliausias žmogus, su puikiu humoro jausmu ir neįprastu žvilgsniu į pasaulį. Kalbant apie North (Kim ir Kanye dukra), tai nesuprantu, kodėl visur žiniasklaidoje nuolatos rašoma, kad ji - kaprizingas ir sunkaus charakterio vaikas. Viskas kaip tik priešingai - North labai protinga ir charizmatiška mergaitė“ - pasakojo Stephanie.

Visame interviu asmeninė Kim Kardashian asistentė Kardashian šeimyną minėjo tik geru žodžiu: „Kylie ir Kendall labai artimos ir didžiąją laiko dalį praleidžia kartu, juk ir jų draugų ratas yra bendras. Khloe - žmogus, kuris į savo pusę gali palenkti bet ką ir akimirksniu tapti tavo drauge. Su ja galima pasikalbėti apie viską. Kalbant apie Kourtney, ji tikrai nepriėmė manęs iš karto, tačiau taip jau gavosi, kad kartu daug keliavome ir suartėjome. Pasakysiu daugiau - dabar galiu vadinti ją vienu iš artimiausių žmonių“.

Visą interviu su Stephanie gali paskaityti čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Madonna apsijuokė prieš milijonus: pamiršo savo rašytos dainos žodžius (1)

Žvilgtelėjęs į muzikos dievaitę Madonną, greičiausiai niekas neatspėtų jos amžiaus. Rugpjūčio viduryje atlikėja atšventė jau 59-ąjį gimtadienį. Ir... gerokai apsikvailino.

Paslaptis, jungianti šias 5 gražuoles, glumina

Žvilgtelėk į šias 5 dailias moteris, ar bent įtari, kas galėtų jas sieti? Galbūt kelias iki karjeros aukštumų, tas pats Zodiako ženklas, o gal bendras mylimasis? Ne. Greičiausiai artimiausias tiesai atsakymas būtų plastinės operacijos, tačiau ir tai tik užuomina.

Rihanna pirmą kartą atvirai parodė akivaizdžiai papilnėjusią figūrą (2)

Gandai apie putlesnes Rihannos formas pasklido dar gegužę, kai atlikėja viešuose renginiuose keletą kartų pasirodė linkius maskuojančiais drabužiais. Prigludusias sukneles pakeitė platėjančios princesiškos, padaugėjo oversized kelnių ir švarkų.

Jennifer Lopez be jokio gėdos jausmo nustelbė nuotaką (10)

Turėti garsių draugų - ir džiaugsmas, ir ne visai. Tai patyrė atlikėjos Jennifer Lopez ir jos mylimojo Alexo Rodriguezo draugai. Sophie Lasry bei Alexo Swieca vestuvėse dalyvavusi porelė savo įvaizdžiu nustelbė jaunuosius.

Tyra Banks atrodo stulbinančiai! Atsikratė 10 kg (2)

Amerikiečių manekenė Tyra Banks - tikra žvaigždė. Ji nuolat dalyvauja įvairiose TV laidose, yra nusifilmavusi ne viename filme, parašiusi keletą knygų, kasmet ieško naujų modelių itin populiariame savo realybės šou "America's Next Top Model".