Kiek kainuoja šios rusų „Kim Kardashian“ grožis

 (37)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rusijos žvaigždžių padangėje mirguliuoja daugybė „natūralumu spinduliuojančių“ gražuolių. Vienos žinomos tik vietinei auditorijai, kitos savo įspūdingos išvaizdos dėka skinasi kelią į pasaulinę šlovę. Štai Anastasia Kvitko vis dažniau sušmėžuoja užsienio žiniasklaidos puslapiuose, o patraukia skaitytojų dėmesį ši mergina ne tik savo kūno linijomis, bet ir gana drąsiais pareiškimais.

Kiek kainuoja šios rusų „Kim Kardashian“ grožis
© Vida Press

Pavyzdžiui, portalui daylymail.co.uk 22 metų Anastasia rėžė: „Man patinka Kim Kardashian, bet nemėgstu būti lyginama su ja - jai iki manęs dar toli. Mano gerbėjų skaičius auga taip sparčiai, kad visai netrukus būsiu atpažįstama labiau, nei Kim“. Beje, Anastasia tikina, kad priešingai nei Kim, nėra dariusi jokių plastinių operacijų veido srityje! Greičiausiai tą patį pasakytų ir apie savo kūną, bet tiesa pernelyg akivaizdi... Ką gi, mūsų kolegos iš Cosmo.ru nepatingėjo ir paskaičiavo, kokios operacijos Anastasiai yra atliktos ir kiek visa tai kainavo.

Kiek kainuoja šios rusų „Kim Kardashian“ grožis
© Vida Press
Kiek kainuoja šios rusų „Kim Kardashian“ grožis
© Vida Press

Jaunystėje Anastasia neturėjo nei tokių apvalių krūtų, nei tokių įspūdingo dydžio sėdmenų. Sportu įmanoma šiek tiek suapvalinti savo kūno linijas, tačiau tikrai ne iki tokio lygio. Be to, toks užpakaliuko linkis labiau būdingas brazilėms, todėl praktiškai akivaizdu, kad čia padirbėjo plastikos chirurgai. Toks išlinkimas tarp sėdmenų ir liemens atsiranda įdėjus gana didelius sėdmenų implantus arba naudojant lipofilingą - didinant apimtis riebalais. Viena tokia operacija kainuoja apie 3000 eurų.

Kiek kainuoja šios rusų „Kim Kardashian“ grožis
© Vida Press

Tam, kad būtų suformuota ideali linija apatinėje nugaros dalyje ir ties šonais, reikia nusiurbti riebalus. Labai tikėtina, kad Anastasia nušovė du zuikius vienu šūviu ir nusiurbti riebalai buvo „prasmingai“ panaudoti kitoms kūno dalims padidinti. Riebalų nusiurbimas vienoje zonone kainuoja apie 1000 - 1500 eur.

Kiek kainuoja šios rusų „Kim Kardashian“ grožis
© Vida Press
Kiek kainuoja šios rusų „Kim Kardashian“ grožis
© Vida Press

Anastasia ne kartą tikino, kad jos krūtys iš prigimties nėra mažos, bet žiūrint į senas jos nuotraukas tiesiog akivaizdu, kad plastikos chirurgai šiuo klausimu padirbėjo ir ne kartą. Natūrali krūtinė nebūna tokia tobulai apvali ir išlaikanti savo formą net ir gulimoj padėty. Sprendžiant iš Anatasios krūtų dydžio, jai buvo atliktos 2-3 krūtų didinimo operacijos. Krūtų didinimo kaina - apie 3000 eur. Paskaičiuoti, kiek kainavo 2-3 operacijos visai nesudėtinga.

Prie Anastasios veido plastikos chirurgai gal ir nesilietė, bet grožio procedūrų tikrai būta: lūpos akivaizdžiai padidintos, nors ir natūralios jos buvo gana putlios. Nors kalbama, kad buvo patobulinta ir merginos nosytė, lyginant dabartines ir ankstesnes jos nuotraukas didelių pokyčių nematyti. Taigi jei ir buvo, darbas atliktas nepriekaištingai. Lūpų putlinimas kainuoja maždaug 200-300 eur. už procedūrą. Procedūrą reikia kartoti kelis kartus per metus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką...

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?