Karas tarp Kardashian ir jų patėvio: tiesą sakant, mes nebebendraujame

 (1)
© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kardashian šeimynoje ramu niekada nebūna. O kaip gi kitaip! Tokios spalvingos asmenybės... Na, ir spaudžiantys reitingai, juk kuo daugiau apkalbų ir dėmesio, tuo didesnė sąskaita banke. Naujos meilės ir skyrybos, surogatinės motinos ir neplanuoti nėštumai - dramos čia niekada nesibaigia.

Caitlyn Jenner
Caitlyn Jenner
© Vida Press

Nors pastaruoju metu daugiausiai dėmesio susilaukia spėliojimai kuri iš seserų laukiasi (o gal ir nesilaukia), retkarčiais į viešuma vis dar išlenda ir jau įsisenėjęs konfliktas tarp šeimos damų ir jų patėvio. Viskas prasidėjo tuomet, kai Bruce`as išsiskyrė su Kris Jenner (Kardashian sesučių mama) ir pakeitęs lytį tapo Caitlyn Jenner. Naujai gimusi Caitlyn sulaukė savo žvaigždžių valandos - žiniasklaida sekė kiekvieną jos žingsnį, o Caitlyn suskubo išleisti atvirą knygą apie savo išgyvenimus ir gyvenimą kartu su Kardashian šeima.

Kris ir jos dukterims knygoje atskleistos detalės nepatiko. Tiesą sakant, jos jautėsi labai įžeistos ir tikino, kad Caitlyn apšmeižė ne tik jas, bet ir biologinį jų tėvą Robertą Kardashian, o visa knyga - ne kas kita, kaip pigus bandymas išgarsėti jų sąskaita.

Bruce Jenner-Caitlyn Jenner
Bruce Jenner-Caitlyn Jenner
© Vida Press

Neseniai dalyvaudama viename renginyje Caitlyn nusprendė išdėstyti savo poziciją Kardashian klausimu: „Pastarieji keleri metai nebuvo lengvi. Jei atvirai, aš nebesikalbu su šeima. Su Kim nebendravau daugiau nei metus. Jos nenori matyti manęs savo gyvenimuose. Baisu, kuomet taip elgiasi tavo vaikai. Tai tikrai skaudu“.

Nors Caitlyn tikina apgailestaujanti dėl susidariusios situacijos, savo išsakytų žodžių ir nuomonės atsisakyti neketina: „Savo knygoje bandžiau būti sąžininga, teisinga ir mandagi. Deja, jos tai suprato savaip. Knygoje aš išreiškiau savo nuomonę ir buvau užčiauptas. Ši knyga net nebuvo apie Kardashian šeimą - jos paminėtos tik 20-yje puslapių. Tačiau sugebėjo viską išversti taip, tarsi siekdama populiarumo aš naudojausi jų vardu. Knyga yra ne apie jas, o apie mano gyvenimą. Tai ir paskatino mūsų nesantaiką ir nutolimą“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.