Karališkųjų rūmų intrigos: nesibaigiantis karas tarp garsiųjų damų

 (44)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

kie rūmai be dramų ir intrigų? Spaudoje nuolatos pasirodo žinučių apie asmeninį karališkosios šeimos gyvenimą ir ne visai sklandžius tarpusavio santykius. Kiek visame tame tiesos - greičiausiai niekada nesužinosime. Iš kitos pusės - daug kas taip ir lieka už rūmų sienų. Štai 4 pastaruoju metu daugiausiai kalbų sukėlę gandai.

Princas Williamas Šveicarijoje, Kate Middleton, Sophie Taylor
Princas Williamas Šveicarijoje, Kate Middleton, Sophie Taylor
© Vida Press

Kovo mėnesį spauda garsiai aptarinėjo tariamą princo Williamo neištikimybę su modeliu Sophie Taylor. O kalbėti tikrai buvo apie ką, juk Williamas ne tik iškeitė tradicines „Sandraugos žaidynes“ į poilsį su draugais slidinėjimo kurorte, bet ir buvo nepakankamai budrus, tad paparaciai pagavo jį viename kadre su gražuole Sophie. Kaip pranešė Daily Mail, Williamas su modeliu ne tik slidinėjo, bet ir neblogai kartu praleido laiką naktiniame klube. Vis tik šis burbulas sprogo, kuomet paaiškėjo, kad šioje kelionėje buvo ir Sophie mylimasis. Skandalas subliuško, bet nemalonus prieskonis vis dėlto liko. Ir... kalbama, kad viena pagrindinių intrigančių visoje istorijoje buvo princo Charleso žmona Camilla, nepraleidusi progos įgelti Kate Middleton dėl nederamo jos vyro elgesio.

Meghan Markle ir princas Harry
Meghan Markle ir princas Harry
© Vida Press

Ne mažiau intrigų sukėlė kalbos apie princo Harry romaną su aktore Meghan Markle. Užsienietė, šou pasaulio atstovė ir jau spėjusi kartą nesėkmingai ištekėti - toks variantas karališkiesiems rūmams tikrai nepasirodė priimtinas. Kalbama, kad karalienė ne kartą bandė paprotinti anūką, o kai Harry nepasidavė spaudimui, teko imtis kitų priemonių, pavyzdžiui, parodyti savo nepalankumą tiesiog nekviečiant naujosios princo merginos į oficialius renginius. Štai paskutinė nemaloni situacija, į kurią pateko Meghan: ji nebuvo pakviesta į oficialią Pippos Middleton vestuvių ceremoniją, taip parodant, kad šie santykiai dar nėra oficialiai palaiminti.

Karališkųjų rūmų intrigos: nesibaigiantis karas tarp garsiųjų damų
© AFP / Scanpix

Apie tai, kad tarp karalienės ir Kate Middleton prabėgus juoda katė, kalbama jau seniai. Karalienė garsėja savo griežtumu ir reikalauja, kad visi laikytųsi nustatytų taisyklių. Tuo tarpu Kate ne visais atvejais noriai nusileidžia ir paklūsta karalienės įgeidžiams. Vienas iš garsiausiai nuskambėjusių konfliktų buvo susijęs su mažojo princo Georgo darželiu. Kate nusprendė leisti savo sūnų į paprastą vaikų darželį, tačiau karalienė užprotestavo ir pareikalavo, kad jos proanūkas lankytų privačią parengiamąją Wetherby Pre-School mokyklėlę, kurią savu laiku lankė ir Wiliamas su Harriu. Iš pradžių Kate nusileido, tačiau vėliau vis dėlto atsilaikė prieš spaudimą ir užrašė Georgą į įprastą vaikų darželį.

 Elizabeth II, Williamas, Kate Middleton
Elizabeth II, Williamas, Kate Middleton
© Vida Press

Kate ne itin gerai sutaria ir su vyro pamote Camilla Parker Bowles. Priežasčių tam daugybė - pradedant solidarumu su vyru, baigiant įvairiausiomis intrigomis. Kalbama, kad savu laiku būtent Camilla „pasistengė“, kad Kate ir Williamas išsiskirtų. Šaltinių teigimu, paskutinį kartą konfliktas kilo dėl nekorektiško Camillos pasisakymo apie princesę Dianą (niekam ne paslaptis, kad Camilla daugybę metų buvo slapta Charleso meilužė ir visada svajojo užimti Dianos vietą). Viskas baigėsi tuo, kad Camilla įsižeidė ir nustojo kalbėtis su Kate.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.