Karalienė nebus patenkinta: Meghan Markle suknelė kainavo kosminę sumą

 (6)
© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Karališkos intrigos ir toliau verda! Ką tik rašėme apie būsimosios kunigaikštienės vestuvinę suknelę, kuri turėtų kainuoti maždaug 500 000 dolerių, o dabar visi aptarinėja oficialias Meghan Markle sužadėtuvių nuotraukas, sukėlusias ne mažiau audrų. Pirmas dalykas, kuris užkliuvo komentatoriams - tai pernelyg intymios nuotraukos. Vis tik mes pasikapstėme archyvuose ir galime pasakyti, kad pasirinktas formatas beveik identiškas oficialioms princesės Dianos ir Kate Middleton sužadėtuvių nuotraukoms. Na, gal kiek daugiau seksualumo.

Karalienė nebus patenkinta: Meghan Markle suknelė kainavo kosminę sumą
© Vida Press

Antras, kur kas įdomesnis dalykas - suknelė, kuria fotosesijai pasipuošė Meghan. Nebuvo sunku išsiaiškinti, kad tai - Ralph & Russo kūrinys, pristatytas 2017 metų kolekcijoje. O kainelė tiesiog kosminė! Kuklūs 75 000 dolerių. Svetimų pinigų skaičiuoti nereikėtų, bet Meghan įvaizdžiui pliusų tai nepridės. Juk nori nenori ji nuolatos lyginama su Kate Middleton, o pastaroji garsėja savo racionalumu ir protingomis išlaidomis aprangai. Iš kitos pusės, vargu ar už suknelę buvo sumokėta. Greičiausiai dizaineriai paskolino savo kūrinį fotosesijai arba tiesiog padovanojo suknelę būsimai kunigaikštienei.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.