Kalbama, kad būtent dėl šios priežasties Jennifer Aniston nusprendė skirtis

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Baigėsi dar viena Holivudinė meilės istorija. Praėjusią savaitę žiniasklaidą apskriejo naujiena apie aktorės Jennifer Aniston ir Justino Theroux skyrybas. Sutuoktiniai šią informaciją patvirtino, tačiau nuo platesnių komentarų susilaikė pabrėždami, kad skyrybos nekeičia esminio fakto - jie ir toliau lieka draugais. Pora kartu buvo beveik septynerius metus.

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
© Vida Press

Anot Aniston ir Justino, sprendimą skirtis jie priėmė dar praėjusių metų pabaigoje, tačiau nenorėjo skubėti skelbti šios žinios. Ir štai šiandien 49 metų Aniston vėl vieniša. Kaip praneša šaltiniai, dėl visko kaltas ne įtemptas žvaigždžių darbo grafikas ir nesibaigiantys filmavimai, o rimtos santykių problemos, prasidėjusios dar iki santuokos. Pastaraisiais metais žiniasklaidoje nuolatos pasirodydavo pranešimų apie tariamą Aniston nėštumą. Anot šaltinių, ši tema Jennifer buvo ypatingai jautri, o Justinas, net ir žinodamas apie problemą (dar draugaudama su Bradu Pittu Jennifer du kartus patyrė persileidimą), vis tiek tikėjosi vieną dieną tapti tėčiu. Porai artimi žmonės šnabždasi, kad būtent ši tema būdavo dažniausia Jennifer ir Justino pykčių priežastis.

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
© Vida Press

Greičiausiai situacijos nepagerino ir atsinaujinę aktorės santykiai su buvusiu mylimuoju Bradu Pittu, kuris dabar taip pat išgyvena nelengvą skyrybų procesą. Neseniai Bradas supažindino Jennifer su savo vaikais, o tai kaip reikiant įsiutino Angeliną Jolie - ši kartu su vaikais nusprendė išsikraustyti į Londoną. Šaltiniai tikina, kad pastaraisiais metais Jennifer ir Brado draugystė labai sustiprėjo ir tai tikrai neprisidėjo prie dabartinių jos santykių išlaikymo. O juk žiniasklaidoje niekada netilo kalbos apie nesibaigiančią Jen meilę buvusiajam... Gal tai ir ne tiesa, tačiau kuomet pastoviai apie tai girdi, nori nenori kyla mintis: O gal tikrai?

Skyrybų procesui abiejų šalių advokatai jau ruošiasi, tačiau panašu, didelių konfliktų šiuo klausimu pavyks išvengti. Kalbama, kad prieš santuoką pora sudarė „geležinę“ vedybų sutartį, kurioje daug vietos fantazijoms nepalikta. Priminsime, kad 2017 metais Aniston tapo brangiausiai apmokama aktore pagal žurnalą Forbes. Metinis jos uždarbis - 25,5 mln. dolerių, tuo tarpu Justinas panašią sumą uždirbo per visus savo karjeros metus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.