Kalbama, kad būtent dėl jos Bradas Pittas palieka Angeliną Jolie

 (34)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Gandai gandeliai... Jau kurį laiką vis netyla kalbos apie Angelinos Jolie ir Brado Pitto nesutarimus šeimoje. Užsienio tabloidai pasidabinę skambiomis antraštėmis apie skyrybas, neištikimybę, meilužes... Esą šį kartą Bradas nori palikti šeimą dėl užsimezgusio romano su prancūzų aktore Marion Cotillard. Kalbama, kad pora suartėjo 2016 metais pasirodysiančio filmo „Allied“ filmavimo aikštelėje.

Marion Cotillard
© Vida Press

Anot Brado draugų (tokie ir draugai, jei pasakoja viską žurnalistams), šiais metais jis praleido vestuvių metines, nes ilsėjosi su draugų kompanija Kroatijoje. Pastaraisiais mėnesiais aktorius daugiau dėmesio skiria filmavimams, todėl retai grįžta namo pas Angeliną ir vaikus. Kaip rašo tabloidai, Pittas svarsto galimybę išsikraustyti iš namų ir jau dairosi tinkamo namo.

Marion Cotillard
© Vida Press


Marion Cotillard
© Vida Press

Tačiau kalbos apie šios poros skyrybas yra tarsi neatsiejama jų gyvenimo dalis. Lygiai taip pat, kaip ir kalbos apie naujus romanus ir meilužius. Gal ir nieko keisto, jeigu prisimintume Angelinos ir Brado romano pradžią... Juk niekam ne paslaptis, kad kurį laiką Angelina buvo Brado meilužė, dėl kurios jis paliko Jennifer Aniston. Tačiau nedaugelis žino, kad Angelina išskyrė ir dar vieną šeimą - 1997 metais filmuojantis Rolling Stones klipe, ji suviliojo Micką Jaggerį, kuris tuo metu buvo vedęs. Šeima iširo, bet Angelinos ir Micko romanas ilgai netruko.

Kalbama ir apie tai, kad nesutarimai poroje kyla dėl ugningo Angelinos Jolie charakterio ir nesibaigiančio pavydo. Esą ji visuomet išprovokuoja konfliktus, o Bradas jau pavargo su tuo taikstytis. Apie Angelinos pavydo priepuolius yra pasakojęs ir jos buvęs vyras Billy Bobas Thorntonas: „Kiekvieną kartą telefonu ji manęs klausdavo: „O ką tu šiandien veikei?“ Aš, pavyzdžiui, sakydavau: „Na, mes filmavome sekso sceną su Halle Berry“. Angelina iš karto pasiusdavo, klausdavo, ar aš ją liečiau. Žinoma, kad liečiau! Tai juk scena iš mano filmo!“

Apie Angelinos Jolie pavydo priepuolius spauda rašė jau ne kartą. Kai aktorė Natalie Portman pasiūlė Bradui suvaidinti jos vyresnį meilužį, visą žiniasklaidą apskriejo žinia apie Jolie įsiūtį. „Angelina šaukė nesavu balsu. Ji kaltino Bradą flirtuojant su Natalie, – tą kartą pasakojo šaltinis. Buvo ir kitų istorijų. Pavyzdžiui, kuomet Angelina įtarinėjo Bradą sukant romanėlį su jų vaikų aukle. Iš kitos pusės, pavydima dažniausiai ne be priežasties...

Bet kuriuo atveju, šunys loja, o karavanas toliau eina. Jau tiek metų kalbama apie šios poros skyrybas, o jie kaip kartu, taip kartu. Greičiausiai ir pastarosios kalbos apie Brado ir Marion Cotillard romaną yra ne kas kita, kaip tik dar vienas gandas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

K. Kardashian mylimasis nebuvo patenkintas, pamatęs šią nuotrauką... (1)

Kardashian merginos puikiai žino, kaip patraukti sekėjų dėmesį pikantiškais kadrais, vis dėlto šį kartą Kourtney rizika nepasiteisino. Na, bent jau jos mylimajam, panašu, tokie metodai ne prie širdies.

„Nesu nei pirmoji, nei paskutinė“... 15 atvirumo akimirkų su Brigitte Macron

Emmanuelį ir Brigitte Macronus drąsiai galėtume vadinti pačia neįprasčiausia prezidentine pora. Jis įsimylėjo ją, ištekėjusią moterį, dar mokyklos suole ir pažadėjo, kad vieną dieną juodu tikrai bus kartu.

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?