Kaip po 20 metų atrodo garsiausia Amerikos meilužė Monica Lewinsky

 (19)
Monica Lewinsky
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Diena, kuomet Monica išdrįso viešai prabilti, apvertė viską aukštyn kojomis ne tik jos asmeniniame gyvenime. Pasaulis buvo šokiruotas: Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas, pavyzdingas šeimos žmogus, pasirodo, anaiptol ne šventasis. Monicos Lewinsky veidas mirguliavo visuose laikraščiuose ir internetiniuose puslapiuose. Ir tie laikai tikrai nebuvo patys geriausi... O kuri norėtų, kad jos vardas būtų siejamas tik su sekso skandalu?

Monica Lewinsky, Billas Clintonas
Monica Lewinsky, Billas Clintonas
© AP/Scanpix

Kurį laiką jaunos moters banko sąskaitą pildė pinigai, gauti už autobiografinę knygą, kurioje ji pasakoja apie 1995-1996 metais liepsnojusį romaną su garsiuoju savo meilužiu - Jungtinių Amerikos valstijų prezidentu.

Skandalui nublėsus, Monicai teko ieškotis kitokio pragyvenimo šaltinio. Ji nusprendė pasukti į pramogų verslą ir pardavinėti savo kurtas rankines. Tačiau dizainerės karjera tęsėsi neilgai ir rankinių prekyba buvo nutraukta. Kurį laiką M. Lewinsky dirbo britų televizijos kanalo „Channel 5“ Amerikos kultūros reportere. Vėliau tapo „Vanity Fair“ mados apžvalgininke, realybės šou vedėja.

Monica Lewinsky
Monica Lewinsky
© Vida Press

„Nebūna nė dienos, kad neprisiminčiau savo klaidos, ir labai dėl jos gailiuosi, – viename interviu atvirai pasakojo M. Lewinsky. – 1998 metais įsipainiojusi į neįtikėtiną romaną, buvau įtraukta į politinį, teisinį ir žiniasklaidos sūkurį, kokio anksčiau dar nebuvome matę“.

Dėl meilužės statuso Monica net ir praėjus beveik 20 metų negali atsikratyti patyčių ir įžeidinėjimų. Tačiau apsukrioji M. Lewinsky tuo netruko pasinaudoti – ji tapo organizacijos, kovojančios su patyčiomis, ambasadore. Daug apkalbų, patyčių ir pažeminimo sulaukianti moteris padeda žmonėms, kuriems taip pat tenka pakelti neigiamą visuomenės požiūrį.

Kaip po 20 metų atrodo garsiausia Amerikos meilužė Monica Lewinsky
© Vida Press

„Buvau vadinama valkata, paleistuve, kekše, šliundra, skandalinga meiluže ir, žinoma, „ta moterimi“. Mane žinojo daugelis, bet iš tikrųjų pažinojo vos keletas žmonių. Buvo lengva pamiršti, kad „ta moteris“ yra daugiamatė ir turi sielą“, – sakė M. Lewinsky.

Socialiniuose tinkluose aktyviai besireiškianti Monica taip pat dažnai dalinasi drąsinančiomis ir nepasiduoti raginančiomis optimistiškomis mintimis, kurios, tiki, įkvepia kitus kovoti su patyčiomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.