Kaip Kate Middleton sesuo perspjovė ją prabanga ir turtais

 (46)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasakyti, kad Pippa Middleton visuomet buvo tik blankus sesers šešėlis, būtų tikrai neteisinga. Prisiminkime vien Kate Middleton vestuves, po kurių žurnalų ir internetinių portalų puslapiai daugiau aptarinėjo ne nuotakos išvaizdą, o Pippos užpakaliuką! Ši mergina niekuomet specialiai nelindo į viešumą ir nesistengė pasinaudoti garsiosios sesers padėtimi, bet vis tiek atsidurdavo dėmesio centre, kad ir kur bebūtų.

Kaip <span style="color: #c00000;">Kate Middleton</span> sesuo <em>perspjovė</em> ją prabanga ir turtais
© Vida Press

Panašu, kad dabar apie Pipą girdėsime dar daugiau, mat 32 metų mergina neseniai pranešė apie sužadėtuves su 40 metų milijardieriumi Jamesu Matthewsu. Kol Kate yra tiesiog įpareigota gyventi pagal tam tikras karališkosios šeimos taisykles, Pippa gali mėgautis tokiu gyvenimu, kokio pati nori. Šiuo atveju kalbame ir apie pinigus. Na, pati supranti, kad Kate negali sau leisti švaistyti pinigų prabangai, nes akyli mokesčių mokėtojai, kaip žinia, greitai viską suskaičiuoja. O štai Pippai tokie dalykai tikrai nė motais - ji tiesiog būsima milijonieriaus žmona, neprivalanti niekam atsiskaityti.

Kaip <span style="color: #c00000;">Kate Middleton</span> sesuo <em>perspjovė</em> ją prabanga ir turtais
© Vida Press

Žurnalistai taip pat nepraleido progos paskaičiuoti. Štai ant Pippos piršto atsiradęs žiedas su 4 karatų deimantais kainuoja maždaug 250 tūkstančių svarų, o Kate sužadėtuvių žiedas gerokai pigesnis - vos 100 tūkstančių svarų. Kartu su žiedu Pippa gavo ir Cartier Ballon Blu laikrodį, kuris kainavo 14500 svarų. Ir vėlgi... To paties gamintojo Kate laikrodis kainuoja kur kas kuklesnę sumą - 4850 svarų.

Kaip <span style="color: #c00000;">Kate Middleton</span> sesuo <em>perspjovė</em> ją prabanga ir turtais
© Vida Press

O ką jau kalbėti apie įvairiausius niuansus... Ne taip jau seniai kilo didžiausias pasipiktinimas, kuomet Kate Middleton vienai kelionei pasirinko privatų sraigtasparnį, o karalienė Elžbieta parodė pavyzdį ir keliavo traukiniu. Pastarosios kelionė mokesčių mokėtojams kainavo vos 55 svarus, o trumpas Kate skrydis atsiėjo 3000 svarų. Oi, kokių komentarų buvo po šio skandalo... Taigi jau tapo įprasta, kad karališkosios šeimos nariai taip pat turi gyventi susiveržę diržus, kad neiššauktų visuomenės pasipiktinimo. Šiuo atvejui Pippai pasisekė kur kas labiau - jos tikrai niekas nevaržo ir prieš nieką atsiskaityti jai nereikia. Keliauja sužadėtiniai tik privačiu lėktuvu, atostogauja tik geriausiuose kurortuose, valgo tik prabangiausiuose restoranuose. Gal ir nesi hercogiene, bet bent jau gali gyventi taip, kaip nori pati!

Kaip <span style="color: #c00000;">Kate Middleton</span> sesuo <em>perspjovė</em> ją prabanga ir turtais
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.