Kaip dabar atrodo garsioji serialo „Tvin Pyksas“ aktorė

 (2)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sheryl Lee, seriale „Tvin Pyksas“ („Twin Peaks“) suvaidinusi Lorą Palmer, gimė 1967 metų balandžio 22 dieną Augsburge (Vokietija). Aktorė pasaulį išvydo dailininkės ir architekto šeimoje.

Dėl kelių patirtų traumų Sheryl teko atsisakyti vaikystės svajonės tapti šokėja, todėl mergina nusprendė išbandyti savo jėgas kine. Sulaukusi penkiolikos ji vaidino mokyklos pjesės „The Bad Seed“ pastatyme ir jau tuomet suprato, kad tai - jos gyvenimo kelias. Baigusi mokyklą Sheryl įstojo į Amerikos dramos meno akademiją Pasadenoje (Kalifornijos valstija). Po mokslų mergina įsidarbino Sietlo teatre, kuriame ir susipažino su režisieriumi Davidu Lynchu. Didžiuoju Sheryl debiutu tapo vaidyba pjesėje „Tik mirtis mus išskirs“ („Love You to Death“), kurioje aktorei teko epizodinis vaidmuo.

Kaip dabar atrodo garsioji serialo „Tvin Pyksas“ aktorė
© Vida Press

1990 metais D. Lynchas paklausė Sheryl: „Ar Jums patiktų apnuogintai ir suvyniotai į plastiką būti šaltyje?“ Jis kalbėjo apie vaidmenį seriale Tvin Pyksas, kurio dėka Sheryl išgarsėjo visame pasaulyje. Ir nors pagrindinė herojė Lora Palmer seriale pasirodo tik epizodiškai, aplink šią merginą sukasi visa istorija.

1993 metais už Loros Palmer vaidmenį aktorė buvo nominuota „Saturno“ premijai (tai Jungtinių Valstijų mokslinės fantastikos ir siaubo filmų akademijos prizas) geriausios aktorės kategorijoje. Taip pat Sheryl buvo nominuota „Independent Spirit Awards“ apdovanojimui geriausios aktorės kategorijoje už tą patį vaidmenį tame pačiame filme.

Kaip dabar atrodo garsioji serialo „Tvin Pyksas“ aktorė
© Vida Press

Kaip ir daugelis aktorių, Sheryl vaidino teatre, o vienu reikšmingiausių jos vaidmenų laikoma rolė Niujorke pastatytoje pjesėje „Salome“, kurioje jos scenos partneriu buvo legendinis aktorius Alas Pacino.

1995 metais Sheryl nusifilmavo dramoje „Užrašai iš pogrindžio“ – tai to paties pavadinimo Fiodoro Dostojevskio romano ekranizacija. Vaidmuo Johno Carpenterio kino juostoje „Vampyrai“ („Vampires“) aktorei atnešė nominaciją „Saturno“ apdovanojimui geriausios antro plano aktorės kategorijoje. Kitus penkiolika metų aktorė aktyviai filmavosi serialuose ir kine, apie ką byloja ir jos filmografija: 45 darbai ir 44 projektai.

Kaip dabar atrodo garsioji serialo „Tvin Pyksas“ aktorė
© Vida Press

Karjera Sheryl susidėliojo sėkmingai, o ir asmeniniame gyvenime didelių dramų nebuvo: ji ištekėjo už muzikanto Jesse’o Diamondo, o 2000 metais jiems gimė sūnus Elijah.

Kaip dabar atrodo garsioji serialo „Tvin Pyksas“ aktorė
© Vida Press
Kaip dabar atrodo garsioji serialo „Tvin Pyksas“ aktorė
© Vida Press


Kaip dabar atrodo garsioji serialo „Tvin Pyksas“ aktorė
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.