Kai ši moteris atsisuks, nustebsi - taip nedrįstų niekas

 (18)
Aktorė ir modelis Rachel McCord nėra itin garsi, tačiau kur pasirodytų, sulaukia daug dėmesio. Žvilgsniais ją kiti lydi ne dėl pasiekimų ekrane, bet dėl įmantraus įvaizdžio, dažniausiai gana drąsaus.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šį kartą Rachel McCord itin iššaukiančiais apdarais privertė stabtelėti Holivudo gyventojus. Į saulėtą žvaigždžių kalvę ji atvyko sudalyvauti kino juostos "All About The Money" premjeroje. Modelis vilkėjo blizgų ansamblį, kurio vinimi tapo bene mažiausia pasaulyje palaidinė. Nors kažin ar siaurutį dirželį, kuris greičiausiai priklausė jos ilgam kardiganui, apskritai galima vadinti palaidine.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Neįtikėtina, kad šis dirželis išsilaikė nenusmukęs nuo R. McCord krūtinės. Juk iki tokio nutiktuko - tik per plauką. Tačiau Rachel nė kiek nesibaimindama ne tik žingsniavo Holivudo gatvėmis, bet ir pozavo ant motociklo. Kilnojo rankas aukštyn žemyn, tačiau nei kartelio savo mikro apdarėlio nepasitaisė. Na, jei tokia palaidinė ir atrodo mažų mažiausiai keistai, puiku, kad bent nenuslydo...

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.