Jos grožis - neįtikėtinas, tačiau ši mergina turi paslaptį

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Instagramo platybėse galima rasti pačių įvairiausių modelių, tačiau tokios kaip Shudu Gram tikrai nėra. Nepriekaištinga oda, putlios lūpos, geidulingas žvilgsnis... O jau tos kūno linijos... Ar gali egzistuoti tokia tobulybė ir kodėl apie ją iki šiol nieko negirdėjome?

A post shared by Shudu Gram (@shudu.gram) on Feb 5, 2018 at 8:25am PST

Vos per pusmetį šios gražuolės Instagram paskyrą pradėjo sekti daugiau nei 60 000 žmonių ir tik nedaugeliui jų kilo klausimas - kodėl tokios žavingos ir podiumui tiesiog gimusios merginos niekuomet nematėme garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymuose? Kas toji Gram ir kodėl apie ją išgirdome tik dabar? Tiesa netrukus išaiškėjo: Shudu Gram - Instagramo modelis, kurio niekuomet nesutiksime gyvai. Kodėl? Nes ji tiesiog neegzistuoja.

A post shared by Shudu Gram (@shudu.gram) on Feb 28, 2018 at 2:37am PST

Shudu - britų fotografo Camerono Jameso Wilsono 3D kūrinys. „Shudu yra mano įsivaizduojamo grožio atspindys. Dažnai susilaukiu komentarų, esą ji „reto“ grožio, bet ji įkvėpta ir sukurta viso nuostabių moterų žemyno dėka. Man Shudu yra ypatinga, tačiau lygiai taip pat, kaip ypatingi milijonai Afrikos vyrų ir moterų“ - pasakojo fotografas.

Mados pasaulyje mes nuolatos matome realybę, bandomą paversti iliuzija - modeliai makiažo, specialių filtrų ir įvairiausių programų pagalba koreguojami nuo galvos iki kojų. Šiuo atveju viskas vyksta atvirkščiai - Shudu tik fantazija, bandanti įsiveržti į mūsų realybę.

Daugiau apie šį projektą gali paskaityti ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.