Ji nepakluso agentų paliepimui atsikratyti svorio

 (43)
Aktorę Daschą Polanco (33 m.) greičiausiai ne vienas matė populiariame seriale "Oranžinė - tai nauja juoda". Būtent pasirodymas šiame seriale Daschai atidarė vartus į Holivudo pasaulį.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nors Dascha Polanco dar būdama paauglė dalyvaudavo daugybėje aktorių atrankų, dažniausiai rolės negaudavo. Daugelis kino industrijos galingųjų būsimą aktorę "praspirdavo" dėl neva grožio standartų neatitinkančios apvalainos figūros. Tačiau pastaruoju metu tiek pramogų, tiek mados pasaulis ėmė kur kas palankiau vertinti išraiškingų linkių moteris. Juk dabar sėkmingų ir populiarių apvalučių žvaigždžių gausu: aktorės Melissa McCartney, Octavia Spencer, Rebel Wilson, dainininkė Adele, modelis Ashley Graham ir kitos.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Su laiku D. Polanco sako pripratusi prie užgauliojimų dėl svorio ir nuolatinių agentų paliepimų laikytis griežtos dietos. Gavusi rolę seriale "Oranžinė - tai nauja juoda", Dascha pagaliau patikėjo, kad kino pasaulis ją priėmė tokią, kokia yra: nepadailintą dietų, operacijų ar kitų išvaizdos tobulinimo būdų.

Vida Press nuotr.

Dascha yra viena retesnių aktorių, kurios nedangsto kūno linkių vizualiai liekninančiais drabužiais. Priešingai - ji pabrėžia išraiškingus apvalumus seksualiais apdarais ir didžiuojasi pasiekusi karjeros aukštumas be paklusimo industrijai.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.