Jennifer Lopez be jokio gėdos jausmo nustelbė nuotaką

 (10)
Turėti garsių draugų - ir džiaugsmas, ir ne visai. Tai patyrė atlikėjos Jennifer Lopez ir jos mylimojo Alexo Rodriguezo draugai. Sophie Lasry bei Alexo Swieca vestuvėse dalyvavusi porelė savo įvaizdžiu nustelbė jaunuosius.
© Vida Press, instagram.com nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tiksliau - jaunajai skirtą dėmesį susižėrė gražuolė Jennifer Lopez. 48 m. dainininkė draugų vestuvėse pasirodė vilkėdama nuostabią mėlynai žalią suknelę, išryškinusią kiekvieną išpuoselėtos J.Lo figūros linkį. Bene labiausiai žvilgsnius traukė efektinga suknelės iškirptė ir plonytės juostelės, kurios apnuogino atlikėjos nugarą.


Vida Press nuotr.

Jennifer pasidabino masyviais žiedo formos auskarais (panašius tik kur kas subtilesnius segėjo ir nuotaka), metalu žaižaruojančiomis apyrankėmis ir iš po suknelės žvilgančiais auksiniais aukštakulniais. Palyginus su J.Lo nuotaka atrodė akivaizdžiai kukliau. S. Larsy vestuvėms išsirinko klasikinę undinėlės silueto suknelę atvirais pečiais. Nors ir daili, nėrinių suknelė neprilygo viliokiškam J. Lopez įvaizdžiui. Bet... kad ir ką vilkėtų ši diva, greičiausiai visi žvilgsniai nori nenori vistiek tektų jai.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją