Įžymybių biografas: Angelinos santykiai su broliu buvo per daug artimi

 (16)
Angelina Jolie ir James Haven
© COSMOPOLITAN montažas, Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau visai netrukus dienos šviesą išvys garsaus įžymybių biografo Iano Halperino pasakojimais sukurtas filmas „Broken: The Incredible Story of Brangelina“. Portalui Radar Online biografas atskleidė, kad jo manymu visų Brado Pitto ir Angelinos Jolie problemų priežastimi tapo pernelyg artimi aktorės santykiai su broliu.

Angelina Jolie ir James Haven
Angelina Jolie ir James Haven
© Vida Press

„Bradas ir Angelina pradėjo pyktis gerokai anksčiau iki oficialaus pranešimo apie skyrybas, o visko priežastimi buvo artimi jos santykiai su vyresniu broliu Jamesu Havenu. Angelina norėjo, kad Jamesas persikraustytų gyventi į jų namus, kuriuose gyventų kartu su ja bei Bradu ir padėtų rūpintis visais vaikais. Tačiau Bradas nuolatos pykdavosi su Angelinos broliu ir ne kartą bandė išvyti jį iš namų, o tai, žinoma, įsiutindavo Angeliną“ - kai kurias būsimo filmo detales atskleidė biografas. Anot jo, Angelinos problemos su sutuoktiniu prasidėjo nuo brolio, o galiausiai jos santykiai su broliu pašlijo dėl skyrybų su Bradu - negalėdama susitvarkyti su stresu, visą savo agresiją Angelina išliedavo ant brolio.

Angelina Jolie ir James Haven
Angelina Jolie ir James Haven
© Vida Press

Apie išskirtinius Angelinos Jolie ir jos brolio santykius buvo kalbama ir anksčiau. Prisiminkime 2000 metų Oskarų ceremoniją, kurioje aktorė viešai prisipažino beprotiškai įsimylėjusi brolį ir prieš visus nelabai seseriškai įsisiurbė jam į lūpas. Tuomet kilo tikra kalbų audra, juk žinant Angelinos gyvenimo peripetijas niekas nebūtų labai nustebęs, jeigu iš tiesų meilė nebūtų vien tik platoniška.

Angelina Jolie ir James Haven
Angelina Jolie ir James Haven
© Vida Press

Prabėgus keturiems metams po šios istorijos, Angelinos ir Jameso mamos draugė papasakojo, kas tą kartą iš tiesų įvyko: „Oskarų dieną jiedu kartu praleido ligoninėje, į kurią nuvežė vėžiu sergančią mamą. Tas bučinys tebuvo tikros meilės išraiška, juk tą akimirką jie turėjo tik vienas kitą“. Šis bučinys buvo viešas, tačiau garsiosios poros biografas tikina, kad Angelina ir Jamesas susiglaudę lūpomis buvo pagauti dar bent du kartus. „Ir štai praėjus daugiau nei 10 metų, Jamesas apsigyvena kartu su Angelina ir Bradu. Nenuostabu, kad jam to buvo jau per daug“ - savo nuomonę dėsto garsenybių biografas.

Angelina Jolie ir James Haven
Angelina Jolie ir James Haven
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Ar pastebi, kas šiose garsenybių nuotraukose ne taip?

Atrodo tai paprasčiausios atlikėjų Selenos Gomez ir Katy Perry asmenukės. Bet žvilgtelk dar kartelį - ar tikrai čia matai būtent šias garsenybes?

Madonna apsijuokė prieš milijonus: pamiršo savo rašytos dainos žodžius (1)

Žvilgtelėjęs į muzikos dievaitę Madonną, greičiausiai niekas neatspėtų jos amžiaus. Rugpjūčio viduryje atlikėja atšventė jau 59-ąjį gimtadienį. Ir... gerokai apsikvailino.

Paslaptis, jungianti šias 5 gražuoles, glumina

Žvilgtelėk į šias 5 dailias moteris, ar bent įtari, kas galėtų jas sieti? Galbūt kelias iki karjeros aukštumų, tas pats Zodiako ženklas, o gal bendras mylimasis? Ne. Greičiausiai artimiausias tiesai atsakymas būtų plastinės operacijos, tačiau ir tai tik užuomina.

Rihanna pirmą kartą atvirai parodė akivaizdžiai papilnėjusią figūrą (2)

Gandai apie putlesnes Rihannos formas pasklido dar gegužę, kai atlikėja viešuose renginiuose keletą kartų pasirodė linkius maskuojančiais drabužiais. Prigludusias sukneles pakeitė platėjančios princesiškos, padaugėjo oversized kelnių ir švarkų.

Jennifer Lopez be jokio gėdos jausmo nustelbė nuotaką (10)

Turėti garsių draugų - ir džiaugsmas, ir ne visai. Tai patyrė atlikėjos Jennifer Lopez ir jos mylimojo Alexo Rodriguezo draugai. Sophie Lasry bei Alexo Swieca vestuvėse dalyvavusi porelė savo įvaizdžiu nustelbė jaunuosius.