Įžymybės, kurioms pavyko įveikti sunkią ligą - vėžį

 (6)
Kartais net nesusimąstome, kad daugumai iš mūsų gyvenime jau ne vieną kartą teko susidurti su bauginančia liga – vėžiu. Vieniems tiesiogiai, kitiems – per pačius artimiausius žmones. Kasmet vasario 4-ąją minima Pasaulinė kovos su vėžiu diena. Vėžys – tai diagnozė, bet tikrai ne nuosprendis. Tai patvirtintų visi, kurie įveikė šią baisią ligą ir tęsia pilnavertį, laimingą gyvenimą.
© Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dar visai neseniai visas pasaulis domėjosi Michaelo Douglaso sveikatos būkle. Maždaug prieš 3 metus aktoriui buvo diagnozuotas gerklų vėžys, tačiau šiandien Michaelas ir vėl jaučiasi puikiai.

2002 metais Sharon Osbourne sužinojo, kad serga storosios žarnos vėžiu, tačiau net ir tokia baisi diagnozė neprivertė jos atsisakyti kasdienio gyvenimo ritmo ir darbų. Ligą jai pavyko įveikti, tačiau prieš keletą metų medikai nustatė, kad Sharon turi krūties vėžio geną, didinantį tikimybę susirgti. Po to, ką teko išgyventi 2002 metais, rizikuoti ji nebenorėjo, todėl sutiko su medikų siūlymu pašalinti abi krūtis.

Praėjusiais metais pasklido žinia, kad aktorius Dustinas Hoffmanas taip pat sirgo vėžiu ir sėkmingai ligą įveikė. Aktoriaus atstovai spaudai pranešė, kad operacija pavyko ir aktorius jaučiasi puikiai, tačiau daugiau nieko nekomentavo.

Gražuolei dainininkei Kylie Minogue krūties vėžys buvo diagnozuotas 2005 metais. Jai teko nutraukti savo koncertinį turą aplink pasaulį ir visas jėgas skirti kovai su liga. Po chemoterapijos kurso liga atsitraukė, o Kylie nuo to laiko aktyviai dalyvauja labdaros renginiuose ir padeda kitiems kovoti su vėžiu.

2003 metais prostatos vėžys diagnozuotas Robertui De Niro. Laimei, liga buvo pastebėta ankstyvoje stadijoje ir netrukus De Niro vėl galėjo grįžti prie įprasto gyvenimo.

„Seksas ir miestas“ žvaigždė Cynthia Nixon nenorėjo spaudai papasakoti apie savo ligą, tačiau ją įveikusi, aktorė tapo bepelno siekiančios organizacijos „Susan G. Komen Breast Cancer Foundation“ atstove.

Nedaugelis žino, kad serialo „Deksteris“ žvaigždė Michaelas C. Hallas taip pat sirgo vėžiu. Beje, būtent nuo šios ligos mirė jo tėvas, kai Michaelas buvo dar visai vaikas. Kaip sako pats aktorius, šis faktas skatino jį kovoti visomis išgalėmis.

Rodas Stewartas skydliaukės vėžio diagnozę išgirdo 2000 metais. Aktoriui buvo atlikta sėkminga operacija, ir varginančio chemoterapijos kurso neprireikė. Jau 2001 metais medikai sveikino aktorių visiškai pasveikus.

Hughas Jackmanas apie odos vėžį sužinojo atsitiktinai: žmona patarė jam kreiptis į gydytojus dėl dėmelės ant nosies. Paaiškėjo, kad tai vėžio simptomas. Žmonos dėka, Hugho liga buvo pastebėta pakankamai anksti ir su medikų pagalba ją pavyko įveikti.

Visiems puikiai žinomai Laimai Vaikulei krūties vėžys buvo diagnozuotas 1991 metais. Anot pačios dainininkės, tikimybė, kad liga atsitrauks, buvo labai maža. Tačiau medikų pastangos ir pačios Laimos nusiteikimas padarė savo: vėžys įveiktas, o dainininkė aktyviai remia su šia liga susidūrusias kitas moteris.

Visos puikiai žinome, kad vėžys – liga, kuri nesirenka aukos nei pagal amžių, nei pagal kitus kriterijus. Užsimerkti ir tikėtis, kad tau taip nenutiks – ne išeitis. Nenumok ranka ir nepatingėk reguliariai pasitikrinti. Tai tikrai nesudėtinga, tačiau gali išgelbėti tavo gyvybę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.