Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Žinote, aš labai daug dirbu su savimi. Būti pirmuoju numeriu tarp 100 seksualiausių pasaulio merginų yra didelis apdovanojimas už visą sunkų įdirbį“ - interviu metu sakė šių metų nugalėtoja, vakar 26-ąjį gimtadienį atšventusi Kate Upton.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina
© Vida Press

Ryškūs veido bruožai, itin išraiškinga ir geidulinga figūra, žaisminga asmenybė - matyt, ne veltui Kate neretai vadinama šių laikų Marilyn Monroe. Vis tik būtent dėl tokios išvaizdos patekti į profesionalių modelių pasaulį Kate buvo nelengva. Dar pačioje karjeros pradžioje ji ne kartą girdėjo tą patį modelių industrijos vilkų verdiktą - ji visuomet bus tik viršelių gražuolė, pozuojanti su mažyčiais bikiniais.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina
© Vida Press

Vis tik Kate ne kartą dalyvavo garsių mados namų pristatymuose ir netgi tapo Victoria`s Secret modeliu. Būtent šis pasiekimas labai reikšmingas pačiai Kate, mat pirmą kartą sudalyvavusi angelų atrankoje, jau mergina išgirdo tikrai ne patį maloniausią atsakymą. Tą kartą modelių atrankos vadovė Sophia Neophitou Apostolou rėžė be gailesčio: „Mes niekada nepriimsime Kate į angelų gretas, ji panašesnė ne į profesionalų modelį, o trečiaeilę žvaigždutę, futbolininko žmoną. Išbalinti plaukai ir tas dailus veidelis... tokias moteris tiesiog perka turtingi vyrai. Mums reikia modelių“.

Tad sveikiname KATE UPTON su dar viena ryškia pergale!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.

Meghan Markle ir Harry jau išsirinko dainą savo pirmajam šokiui

Panašu, kad pirmasis karališkosios poros šokis tikrai nebus nuobodus! Puikus pasirinkimas, Meghan!

Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę (1)

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.