Iš koto verčiantis bučinys. Kaip, kada, kur?

 (27)
Štai ta romantiška akimirka: ji šalia, žiūri šiek tiek prisimerkusi, tyli, tarp jūsų vos žingsnelis… Pabučiuotum? Kur gi ne… Ar moki sužavėti merginą vos vienu bučiniu taip, kad tavo meilės objektas neatsigautų dar valandėlę? Jei tau pavyks būsi pats mylimiausias bučinio meistras ir ji nesidairys kitų, teigia about.com.
© Corbis

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip tai padaryti?

1. “Sustabdyk akimirką” ir nutaikyk progą. Įsitikink, kad nuotaika tinkama bučiniui ir ji tikisi, kad pagaliau išdrįsi. Paprastai tokiu atveju merginos trumpai žvilgteli į vaikino lūpas, o paskui tiesiai į akis.

2. Atsipalaiduok! Giliai įkvėpk ir nustok jaudintis, jei bijosi,jaudinsies ir “malsi” liežuviu nesąmones – ji supras po pirmo pasimatymo – “nesėkmė”… Atpalaiduok pečius ir kaklą.

3. Apkabink žmogų, kurį nori pabučiuoti. Gali apkabinti ne juosmenį, o pečius arba skruostus. Taip atrodysi jautresnis.

4. Pradėk nuo paprsato “pakštelėjimo”, ne per greito, ir ne per agresyvaus. Užsimerkti būtina!

5. Kai pradėsi bučiuoti palauk pora sekundžių lėtai atverk burną ir liežuviu praverk merginos lūpas.

bučinys, lūpos, pora, meilė
© Corbis

6. Pakartok viską iš naujo vos vos atsitraukęs, tačiau neatsimerk. Pabučiuok dar kartą, tik šįkart drąsiau. Nebijok liežuviu įsiskverbti į merginos burną, paliesk jos liežuvį… Svarbiausia lėtai.

7. Bandyk perskaityti, ką mergina sako savo kūno kalba. Jei ji įsitempusi švelniai atleisk rankas, pažiūrėk, kaip mergina reaguos. Jei ji ims trauktis, nustok bučiavęs. Paklausk, kas ne taip.

8. Jei mergina atsako tuo pačiu arba jos sutrikimas teigiamas – tęsk truputį aistringiau.

9. Nepamiršk nuryti seilių, tai gali padaryti trumpai atsitraukęs, tačiau nosies galiuku liesdamas merginos nosį.

10. Bučiuodamasis nepūsk lūpų - tai kvaila. Atrodysi tarsi žiūrėjai vien animacinius filmus.

11. Bučiuodamas nelaižyk merginos lūpų, ir jokiu būdu - aplink lūpas. Tai pas pats kaip būti bučiuojamam šuns.

Nepamiršt:

1. Nepamiršk kvėpuoti. Jei sulaikysi orą imsi dusti, kosėti, spjaudytis ir springti. Tai nebus pas maloniausias pirmo pasimatymo atsiminimas.

2. Žinok, kada sustoti. Neversk merginos ant žolės, nes viską sugadinsi. Po bučinio lauk jau jos iniciatyvos.

3. Saugokis kad nesusidaužtumėte dantimis. Tai labai nemalonus jausmas, o jei merginos dantys jautrūs, ji bučiuotis nustos ir dar pasiskųs, kad jai skauda…

Sėkmės.

DELFI
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.