Iš koto verčiantis bučinys. Kaip, kada, kur?

 (27)
Štai ta romantiška akimirka: ji šalia, žiūri šiek tiek prisimerkusi, tyli, tarp jūsų vos žingsnelis… Pabučiuotum? Kur gi ne… Ar moki sužavėti merginą vos vienu bučiniu taip, kad tavo meilės objektas neatsigautų dar valandėlę? Jei tau pavyks būsi pats mylimiausias bučinio meistras ir ji nesidairys kitų, teigia about.com.
© Corbis

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip tai padaryti?

1. “Sustabdyk akimirką” ir nutaikyk progą. Įsitikink, kad nuotaika tinkama bučiniui ir ji tikisi, kad pagaliau išdrįsi. Paprastai tokiu atveju merginos trumpai žvilgteli į vaikino lūpas, o paskui tiesiai į akis.

2. Atsipalaiduok! Giliai įkvėpk ir nustok jaudintis, jei bijosi,jaudinsies ir “malsi” liežuviu nesąmones – ji supras po pirmo pasimatymo – “nesėkmė”… Atpalaiduok pečius ir kaklą.

3. Apkabink žmogų, kurį nori pabučiuoti. Gali apkabinti ne juosmenį, o pečius arba skruostus. Taip atrodysi jautresnis.

4. Pradėk nuo paprsato “pakštelėjimo”, ne per greito, ir ne per agresyvaus. Užsimerkti būtina!

5. Kai pradėsi bučiuoti palauk pora sekundžių lėtai atverk burną ir liežuviu praverk merginos lūpas.

bučinys, lūpos, pora, meilė
© Corbis

6. Pakartok viską iš naujo vos vos atsitraukęs, tačiau neatsimerk. Pabučiuok dar kartą, tik šįkart drąsiau. Nebijok liežuviu įsiskverbti į merginos burną, paliesk jos liežuvį… Svarbiausia lėtai.

7. Bandyk perskaityti, ką mergina sako savo kūno kalba. Jei ji įsitempusi švelniai atleisk rankas, pažiūrėk, kaip mergina reaguos. Jei ji ims trauktis, nustok bučiavęs. Paklausk, kas ne taip.

8. Jei mergina atsako tuo pačiu arba jos sutrikimas teigiamas – tęsk truputį aistringiau.

9. Nepamiršk nuryti seilių, tai gali padaryti trumpai atsitraukęs, tačiau nosies galiuku liesdamas merginos nosį.

10. Bučiuodamasis nepūsk lūpų - tai kvaila. Atrodysi tarsi žiūrėjai vien animacinius filmus.

11. Bučiuodamas nelaižyk merginos lūpų, ir jokiu būdu - aplink lūpas. Tai pas pats kaip būti bučiuojamam šuns.

Nepamiršt:

1. Nepamiršk kvėpuoti. Jei sulaikysi orą imsi dusti, kosėti, spjaudytis ir springti. Tai nebus pas maloniausias pirmo pasimatymo atsiminimas.

2. Žinok, kada sustoti. Neversk merginos ant žolės, nes viską sugadinsi. Po bučinio lauk jau jos iniciatyvos.

3. Saugokis kad nesusidaužtumėte dantimis. Tai labai nemalonus jausmas, o jei merginos dantys jautrūs, ji bučiuotis nustos ir dar pasiskųs, kad jai skauda…

Sėkmės.

DELFI
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Gražuolė Emily Ratajkowski sulaukė kritikos: tokias krūtis geriau slėpti (3)

Modelis Emily Ratajkowski vadinama dieviško grožio mergina: dailus veidelis, pavydėtina figūra ir, žinoma, išraiškinga krūtinė. Sakoma, būtent dėl moteriškų grožybių Emily buvo pakviesta filmuotis Robino Thicke dainos "Blurred Lines" vaizdo klipe.

Penktadienio naktį pristatytos naujausios makiažo bei šukuosenų tendencijos

Vėlų šeštadienio vakarą stilingos Vilniaus moterys rinkosi į prestižinės CAROLINA makiažo studijos naujausių makiažo bei šukuosenų tendencijų kolekcijos pristatymą. Tarp Vilniaus ir Majamio gyvenanti garsios makiažo studijos įkūrėja Karolina Taraškevič-Bethel kartu su savo komanda pristatė įspūdingą šventinių makiažų bei šukuosenų kolekciją.

Gerbėjai pastebėjo pirmą Kylie Jenner šalutinį lūpų putlinimo poveikį

Paskutines rugsėjo savaites kone visas pramogų pasaulis kalbėjo tik apie viena - Kardashianų šeimos jaunėlė laukiasi. Daugeliui tai buvo šokas, bet netrukus šias kalbas perspjovė dar viena žinia. Neseniai pranešta apie kitos sesutės nėštumą - laukiasi ir Khloe Krdashian.

50-metė Pamela Anderson drebina mados pasaulį - tokios jos seniai nematėme (15)

Dar ne taip ir seniai garsiosios gelbėtojos Pamelos Anderson stilius vadintas neskoningu ir pigiu. Tačiau pastaruoju metu aktorė rodo akivaizdžias pastangas - vulgarumą pakeitė elegancija ir šiuolaikiški deriniai.

Šiandien supermodelio Lindos Evangelistos atpažinti neįmanoma (1)

Prieš keletą dienų mados namų "Versace" kolekcijos pristatyme susivienijo tikrieji supermodeliai. Podiumu žengė mėgstamiausios prieš 20 metų žuvusio dizainerio Gianni Versace manekenės. Tačiau vienos numylėtinės tarp jų nebuvo.