Intymūs žvaigždžių paatviravimai apie savo buvusius

 (75)
Billy Bob Thornton ir Angelina Jolie
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Iš pradžių jie garsiai kalba visiems apie amžiną meilę ir pagaliau sutiktą tą vienintelį, o po metų ar kelių - BAM! SKYRYBOS! Ir dar kokios... su labai nemaloniais paatviravimais.

Jessica Simpson ir Nickas Lachey
Jessica Simpson ir Nickas Lachey
© Vida Press

Jessica Simpson ir Nickas Lachey

Pora susituokė 2002 metais ir iškart tapo realybės šou „Jaunavedžiai“ (ang. Newlyweds) herojais. Visi žinojo (kiek tame tiesos – neaišku), kad pastoriaus šeimoje užaugusi Jessica saugojo savo nekaltybę iki vestuvių. Atrodė, tobula pora! Bet po skyrybų Jessica žurnalistams pradėjo pasakoti intymias savo šeimyninio gyvenimo paslaptis ir pareiškė, kad lovoje jai buvo tiesiog gaila savo vyro.

„Nors aš ir labai mylėjau Nicką, mūsų seksualinis gyvenimas buvo toli nuo idealo. Atvirai kalbant, pirmąją naktį aš beveik nieko nepajutau. Ir vėliau beveik niekas nepasikeitė. Man buvo jo gaila“.

Adamas Levine ir Maria Sharapova
Adamas Levine ir Maria Sharapova
© Vida Press

Adamas Levine ir Maria Sharapova

Grupės „Maroon 5“ lyderio Adamo romanas su tenisininke Maria Sharapova baigėsi taip pat netikėtai, kaip ir prasidėjo. Kelis metus viskas buvo ramu, o tuomet vieno interviu metu Adamas prasitarė, kad Maria lovoje jį nuvylė.

„Sekso metu ji neišleisdavo nė garso! Jūs net neįsivaizduojate, kaip buvau nusivylęs! Aš, kaip ir visi vyrai, tikėjausi, kad ji garsiai aimanuos, o ji gulėjo lovoje kaip negyva varlė. Kai aš pradėdavau dejuoti, ji pyko ir sakė, kad tai trukdo susikaupti“.

Russellas Brandas ir Katy Perry
Russellas Brandas ir Katy Perry
© Vida Press

Russellas Brandas ir Katy Perry

Tikrai neeilinė ir labai įdomi porelė - abu žinomi, abu ryškūs ir ekscentriški. Santuokoje jiedu pragyveno visai neilgai, vos porą metų. O tuomet Russellas tapo vienuoliu ir pradėjo viešai drabstytis purvais bei pareiškė, kad lovoje Kate buvo tiesiog nuobodi.

„Kai esi vienuolis, negali turėti sekso su niekuo. Kai esi vedęs - gali mylėtis, bet tik su vienu žmogumi. Kitaip tariant, susituokęs gali turėti vienu partneriu daugiau, nei būdamas vienuoliu. Ne toks jau didelis tas skirtumas. Aš su ja mylėdavausi ir mintyse sau sakydavau: „Galvok apie ką nors kitą, apie ką nors kitą...“

Nickas Carteris ir Paris Hilton
Nickas Carteris ir Paris Hilton
© Vida Press

Nickas Carteris ir Paris Hilton

Merginų numylėtinis, Backstreet Boys grupės narys Nickas Carteris kadaise draugavo su vakarėlių liūte tituluojama Paris Hilton. Istorijos, susijusios su šia mergina, mūsų jau nebestebina, bet buvusiam mylimajam gal vis tik vertėtų palaikyti liežuvį už dantų.

„Man regis, jai nelabai patinka seksas. Paris nuolatos reikėdavo narkotikų arba alkoholio, kad labiau pasitikėtų savimi, bet net ir tai nepadėdavo. Dažniausiai tarp mūsų nieko neįvykdavo, nes Paris prisigerdavo iki sąmonės netekimo dar prieš kam nors prasidedant“.

Billy Bob Thornton ir Angelina Jolie
Billy Bob Thornton ir Angelina Jolie
© Vida Press

Billy Bob Thornton ir Angelina Jolie

Billy buvo vedęs vieną geidžiamiausių pasaulio moterų - Angeliną Jolie. Apie aktorės seksualinius nuotykius sklando legendos, bet... Iš Thorntono lūpų atsiliepimai ne patys geriausi. Gal čia kalba nuoskaudos ir pavydas?

„Angelina tokia nuobodi, jūs net neįsivaizduojate! Daugumai sunku tuo patikėti, turint omenyje jos meilę virvelėms ir grandinėms, bet tai faktas“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Žvaigždės

Justinas Bieberis pasipiršo savo mylimajai

Na ką, panašu, kad nesibaigianti Justino Bieberio melodrama baigta - ate Selena ir būk pasveikinta Hailey!

Rusijos Angelina Jolie gerokai persistengė su operacijomis (1)

Lenktynėse su idealais Rusijos gražuolė, buvusi garsaus futbolininko žmona Esmer Omerova tikriausiai pamiršo, ką reiškia žodis „STOP“.

Kalbama, kad jų pasididžiavimai tikrai įspūdingi...

Oi, pačios mes tikrai nematavome, bet sklinda kalbos, kad šie vyrukai gali didžiuotis ne tik milžiniškomis sąskaitomis banke.

Be liemenuko pasirodžiusi Kim Kardashian traukė visų aplinkinių žvilgsnius

Kas jau kas, o Kim tikrai puikiai žino, kaip atkreipti į save dėmesį. Šį kartą jokių didelių skandalų - pakako palikti liemenuką namuose.

Kompromatas prieš hercogienę: internete plinta gundantis Meghan Markle video

Iš archyvų ištrauktą 2013 metų video įrašą, kuriame nusifilmavo princo Harry žmona Meghan Markle, publikavo visame pasaulyje garsus žurnalas Men`s Health. Tuo metu Meghan tikriausiai net nesvajojo vieną dieną tapti princo žmona.

Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau? (1)

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

Štai kur princas Harry praleis savo paskutinę viengungišką naktį

Žiniasklaidoje pasirodė žinia, kur princas Harry praleis paskutiniąją savo viengungišką naktį prieš vestuves su aktore Meghan Markle.