Internautai užsipuolė aktorę Ariel Winter: gana rengtis kaip paleistuvei

Jau ne kartą gerbėjai piktinosi aktorės Ariel Winter įvaizdžiu. Kadaise demonstravusi subtilų stilių, šiandien mergina dažnai atrodo vulgariai.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Stiliaus pokyčių Ariel griebėsi po to, kai plastikos chirurgai jai sumažino krūtis, mat jauna panelė buvo itin apdovanota gamtos. 19-metė gražuolė, išvarginta didelės krūtinės keliamų nepatogumų, pasiryžo redukcinei mamoplastikos operacijai. Galima tik įsivaizduoti, ką teko kęsti A. Winter, jei net ir po operacijos aktorė yra gali pasigirti D dydžio krūtine.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vos sugijus randams, prasidėjo įvaizdžio metamorfozės. Iš spintos dingo liemenėlės, šortai nutrumpėjo taip, kad ėmė švysčioti užpakaliuko žandukai, o krūtinę Ariel stengėsi demonstruoti kaip įmanydama.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Naujausias jos pasirodymas viešumoje - trumpute pudros atspalvio lateksine suknele. Net ir uždari latekso drabužėliai atrodo itin seksualiai, juk asocijuojasi su fetišo stiliumi ir nepadoriais žaidimėliais. O ką jau kalbėti apie mini suknutę, kurioje vos beišsilaiko putli aktorės krūtinė?

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Pamatę tokį reginį internautai ne juokais suirzo: ką ji sau galvoja, kokį pavyzdį rodo ją dievinančioms paauglėms? Išsipuošusią Ariel ne vienas ragino grįžti atgal į striptizo klubą, neva jos suknelė ten idealiai prigytų.

Vida Press nuotr.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją